Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Výtahy

Autor: nespokojený občan Žena

Založeno: 16.10.2010, 15:43
Odpovědí: 3

Dobrý den, o výtazích už se napsalo hodně. Konečně výtahy na nádraží budou fungovat. Otázka je jak dlouho, možná do prvního většího deště. Mě jde ale o výtah na obecním úřadu. Bude někdy vůbec fungovat aspoň měsíc vkuse. Onehdy jsem něco potřebovala vyřídit na poště, mám kočárek a mimčo mi tehdy nespalo a výtah nejel. Takže mimi na rukách, balíček držím tak tak a nebýt ochotných spoluobčanů kteří mě pustili před sebe, malý by se uřval v řadě k smrti. Tak mě to fakt zajímá, ale nejde jen o mě, ale i o starší a méně pohyblivé občany a další maminky s mimi, kteří ty schody nevyjdou. Děkuji za odpověď

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Výtahy

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 20.10.2010, 00:45

Výtah měl technické problémy na samém začátku než se vše odladilo. Nyní funguje celkem bez problému. Samozřejmě, že nás mrzí jekákoliv porucha, která znejistí jeho uživatelé nebo dokonce rozlobí někoho, kdo ho skutečně potřebuje. Asi 2x měl výtah problém se rozjet, musel jsem ho restartovat.

Nedávno se stalo, že pracovník, který výtah každé ráno odemýká, měl dovolenou a zapomněl zajistit jeho otevření. Než se na to přišlo, uteklo pár hodin a možná proto jste zažila to, co popisujete. Omlouvám se za tento problém a věřím, že se již nebude opakovat.
Zatěžkávací zkoušku měl výtah po oba dny voleb, kdy jezdil takřka nepřetržitě a bez závad. Uvnitř je tlačítko telefonu napojené na stálou službu. Kdyby někdo náhodou uvíznul (technická závada se může stát i tomu nejspolehlivěšímu stroji), ať zmáčkne tlačítko a bude ihned vyproštěn.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Výtahy

Autor: Žena

Založeno: 20.10.2010, 23:52

Tomu se říká starosta,vysvětli to tak,že aj debil to pochopí,vyřeší problém a nikdo nu ani nepoděkuje.Za dobrotu na žebrotu..Tomčalovi opravna aut nešla a ani to starostovaní,víc projezdil než zařidil..Kawulok,to byl chlop s kulami,ale moc volnosti měl,bo guptasuv kolem sebe měl. :o))

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Výtahy

Autor: nespokojený občan - nyní spokojená mamina Žena

Založeno: 21.10.2010, 04:29

Děkuji moc za odpověď. I já jsem se nyní přesvědčila, že výtah jezdí stále. Pevně věřím, že to tak zůstane.

Odpovědět na příspěvek