Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Výtahy

Autor: mamina Žena

Založeno: 01.09.2010, 20:20
Odpovědí: 3

Kdy pojedou už konečně výtahy v podchodu?Myslím,že se ptám za řadu mamin,spěchajících do škol a školek s kočárky.Ty nájezdy fakt... A bude nějaký pravidelný servis?Vím,že v Návsí je s tím problém.Nebo zase nejsou peníze?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Výtahy

Autor: táňaX Žena

Založeno: 09.09.2010, 12:49

Nejedná se jenom o maminky s kočárky, ale i o nás za tratí.Je tu dost starších lidí kteří si jezdí do obchodu s vozíkem.A nebýt ochtných občanů nevím jak by se táhly po těch 60schodeh nahoru a zase dolů.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Výtahy

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 09.09.2010, 18:04

Výtahy v podchodu u nádraží jsou již prakticky funkční. Do provozu budou spuštěny až 29. září 2010, kdy si je přebere drážní úřad. Snažil jsem se tento termín urychlit, ale nepochodil jsem. Nikdo si provizorní provoz nechce vzít na triko. Mrzí mě to, ale s největší pravděpodobností budou muset senioři a maminky ještě dvacet dní vydržet. Pak už bude všechno v pořádku.

Přesto, pokud by měl někdo kvůli zdravotní či jiné indispozici problém v příštích dvaceti dnech projít na druhou stranu po schodech, zavolejte na 724 309 930, pokusíme se mu pomoci.

U každého výtahu jsou předepsány pravidelné kontroly a servis. Například výtah u obecního úřadu musí být vizuálně kontrolován každé ráno. Pokud dojde k uvíznutí osob, je ve výtahu telefon napojený na správce, který zajistí vyproštění. Stalo se nám to (za pět měsíců provozu) jednou ve zkušebním a jednou v ostrém provozu. Pokaždé byli lidé vyproštěni do 10 minut.
Výtahy u nádraží nebudou ve správě Obce. Doufám, že budou fungovat bez problémů.

Na jaře bude zprovozněn podjezd (u Peťana), který mohou využívat rovněž maminky s kočárky a senioři, kteří neradi jezdí výtahem.

Moc jsem vás nepotěšil, mnohem radši bych byl, kdybych Vám mohl dát příznivější odpověď.

Děkuji Vám za pochopení, trpělivost a shovívavost.

Robert Borski
starosta obce

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Výtahy

Autor: mamina Žena

Založeno: 10.09.2010, 13:34

Děkuji za vysvětlení.A na podjezd u Peťana taky mnozí čekají,jak na milost ale to už musíme vydržet.

Odpovědět na příspěvek