Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Volně pobíhající psi!

Autor: Dordová Žena

Založeno: 14.08.2010, 17:36
Odpovědí: 14

Chtěli bychom poprosit majitele volně probíhajících psů a požádat je o řešení, zda by bylo možné psy zabezpečit. Tímto upozorňujeme, že pokud takhle neučiní, bude podána stížnost na OÚ, nebo budou psi odchyceni Policií a odvezeni do útulku.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Volně pobíhající psi!

Autor: darina s. Žena

Založeno: 21.08.2010, 15:17

připojuji se k příspěvku...týká se to nejen volně pobíhajících psů,ale i psů kteří jsou sice v zahradě a vklidu podlezou plot když jdu kolem se svým psem.A nejednou jsem měla problém,že jsem měla psa na vodítku,ještě vezla kočárek , a psi podlezli jednoduše plot a útočili na mého psa a já opravdu nevěděla co mám dělat v té chvíli..zda pustit vodítko a utíkat pryč s kočárkem nebo nevím co...no od té doby nosím sebou "zbraň".alespon láhev vody abych případné psy kteří by opět podlezli plot anebo i psy volně pobíhající ,pokud by teda na nás útočili,teda aspon nějak zahnala...jinak nevím...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Volně pobíhající psi!

Autor: tojejo Muž

Založeno: 28.08.2010, 19:32

Z podrobnéhop studia odborných materiálu lze vyvodit oduvodněny závěr, že velikost psa je v pří-
mé úměře k velikosti psychických problémů jeho majitele . Jednoduchou logickou úvahou lze pak
dojít k závěru, že čím větší pes, tím je větší výsledek jeho travicího procesu, což si asi někteří spo-
luobčané neuvědomují - nebo nechtějí. Psí extrementy jsou vlastně výsledkem činnosti jejich
majitelů, a tudiž jako civilizovaní lidé by po s obě měli uklidit. Paní, která dnešního dne kolem
09.00 hodin nechala před budovou PZKO po sobě nepořádek ví o čem píšu.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Volně pobíhající psi!

Autor: Žena

Založeno: 28.08.2010, 20:59

Za psy řádně platíme poplatky, tak ať obec rozmístí po Hrádku odpadkové koše na psí exkrementy, jako je tomu jinde. Pozn. rozhodně nejsem zastánce venčení psů na chodníku.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Volně pobíhající psi!

Autor: tojejo Muž

Založeno: 28.08.2010, 21:26

Jenom vsuvka. Pejsci za to nemohou. To Lidé.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Volně pobíhající psi!

Autor: Žena

Založeno: 30.08.2010, 07:28

Myslíte ten symbolický poplatek 100 Kč za psa? Ve městě je až 1 500 Kč, tam můžou sáčky do odpadkových košů na psí exkrementy objednávat na tuny

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Volně pobíhající psi!

Autor: vymětal Muž

Založeno: 30.08.2010, 16:24

Opakované diskuze o psech mi připomínají mindráky, které nekteří občané mají obecně. Platím daně a nemalé a rád budu psí exkrementy tam dávat, kam patří. A kam budete vážení nepřátelé psů dávat exkrementy opilců, kteří blijí po chodnících a neukázněných puberťáků, co malují a sprejují po plochách? Na to zase odmítám platit já. A opakovaný bordel na nových kadibudkách řeských drah?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Volně pobíhající psi!

Autor: tojejo Muž

Založeno: 30.08.2010, 18:56

Že tato diskuse připomina mindráky, které mají obecně naší spoluobčané je dle mne názor
mohoucí vzniknout jedině u jedince neschopného normálních vztahů a normální komunikace
s příslušníky svého druhu( homo sapiens). Pejsci nikomu - většinou nevadí - ale každému asi
vadí půlkilová hromada psích výkalů před vchodem do domu vytvořena cizím psem.O tom to je.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Volně pobíhající psi!

Autor: Žena

Založeno: 29.08.2010, 22:57

Pár let zpátky běhali psi po vesnici, taky slepic bylo všude habaděj,hejna hus nás proháněly cestou ze školy a nikdo si nestěžoval. Byla to hnusná doba tahle bolševická éra, ale člověk jako takový byl mnohem lepší.Víc než zvířata mě obtěžují ještě skoro děti prohánějíci se po vesnici na motorkách šílenou rychlostí, ikdyž takový pes bojového plemene mě děsí taky!!!

Odpovědět na příspěvek