Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Tak co říkáte na návštěvu toho přískřípnutého fešáka ?

Autor: Lojza Muž

Založeno: 30.07.2010, 19:21
Odpovědí: 3

Katasrofa......

Zastaví se tok peněz, stavbaři nám narovnají esíčka a bude tu staveniště dalších deset let....

Ale může za to i ten zloděj Palas, všechno teď tlačí na Krnovsko a my mu jsme u ři.....

Potom takový Pražák, který v kanclu háže miliardy do kolonek, řeší od stolu na jeho doporučení, zda a proč obchvat FM, cesta do honitby u Bruntálu nebo naše cesta pro kamiony.

Je to k pláči... žádné plánování, žádný system, nic, nada. Jak hluboko jsme jako národ klesli....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Tak co říkáte na návštěvu toho přískřípnutého fešáka ?

Autor: Občanka Hrádku Žena

Založeno: 30.07.2010, 19:49

že nejsou peníze jo? Tak za co má toho bavora za co si jezdí v takových luxusních autech a potom že nejsou peníze? My máme místo vesnice staveniště a nikoho to nezajímá!!! Pořád jen nadávají, že nejsou peníze, ale oni si žijí v luxusu!!! Jsou to jen příživníci. A pokud tuhle stavbu zastaví je třeba proto něco udělat. nesmíme si to nechat líbit!!! My jsme národ nikdy nebyli vždycky budou jen ti v Praze!!! Nechápu jak může být ministrem dopravy ten co porušuje zákony? Jsem zvědavá jak tady dopadneme?!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Tak co říkáte na návštěvu toho přískřípnutého fešáka ?

Autor: roman Muž

Založeno: 31.07.2010, 17:35

Přesně : "My jsme národ nikdy nebyli", dělat nebudeme ale zato umíme kecat, kritizovat, pomlouvat a závidět.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Tak co říkáte na návštěvu toho přískřípnutého fešáka ?

Autor: občanka Žena

Založeno: 02.08.2010, 19:53

já nepomlouvám, jen říkám svůj názor pracuju tak nevím o co tady jde. Stačí mi to málo co vydělám. Ale takové kecy od politiků že nejsou peníze to je lež. A nevím podle mě jsou lepší věci než peníze a důležitější!

Odpovědět na příspěvek