Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Zelenina

Autor: Monika Žena

Založeno: 19.07.2010, 10:59
Odpovědí: 9

Chtěla bych se zeptat obyvatel, kteří chodí nakupovat do zeleniny v Hrádku vedle pekárny BAJUSZ, jak jsou spokojeni se sortimentem, cenami atd.Já jsem zklamaná snad ze všeho.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Zelenina

Autor: Muž

Založeno: 19.07.2010, 14:11

A s čím konkretně jste nespokojena?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Zelenina

Autor: tojejo Muž

Založeno: 20.07.2010, 20:35

Do zeleniny v Hrádku, vedle pekárny BAJUSZ chodím, a jsem spokojen se sortimentem, cenami
atd. Obsluha komunikativní, ceny mírne. Hlavně, že memusíme stát ty potupné fronty na banány,
kdo ty fronty zažil jistě ještě dnes trne hrůzou.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Zelenina

Autor: Muž

Založeno: 21.07.2010, 15:29

Mila Paní Moniko budme radi že tady mame co mame.V Zelenině je dobra obsluha,ceny a vše potřebne.Nevybirejme si nebo mužeme přebrat.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Zelenina

Autor: Snad za většinu občanů Muž

Založeno: 27.07.2010, 20:41

Zelenina...docela ok, ale ty motorky...to je fakt hnus...kolik z nás si je koupí, nebylo by lepší kdyby tam byla cukrárna, nebo lékarna? nevím kdo jim to schválil...ale pro nás občany úplně nevyužitelný, a zbytečný obchod...Kolik věcí tu v Hrádku nemáme...ale motorku si tu koupit můžeme:o( Lidé v okolí se fakt musí smát

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Zelenina

Autor: Místní Muž

Založeno: 28.07.2010, 09:33

Víc stupidní názor jsem ještě neslyšel, žíjete myšlenkově v hluboké totalitě.....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Zelenina

Autor: mistni1 Muž

Založeno: 28.07.2010, 11:51

Mluvte za sebe ne za většinu,motorky mi rozhodně nevadi!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Zelenina

Autor: Místní Muž

Založeno: 28.07.2010, 13:54

Když vám tu něco chybí co vám brání si tady otevřít krám.... další mudrlant ktery plácá hubou do vody.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Zelenina

Autor: Muž

Založeno: 30.07.2010, 10:34

Ten chytrolín,kterému tady vadí ty motorky musí být velký ubožák.Mněl by se nad sebou zamyslet co to tady vypotil.Čest práci .....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Zelenina

Autor: Hanka Žena

Založeno: 30.07.2010, 16:04

Máte zcela pravdu paní Moniko , zelenina je zde v 2. jakostní třídě ,pokud jdete odpoledne tak výběr již skoro není žádný. Nejdřív se nadávalo na zeleninu v Jednotě nýní v kORUNĚ.
Myslím , že zelenina tam není špatná. Nedivme se ale , že rajčata jsou měkká . Když je opatlá asi deset lidí a ¨hodí je zpátky jak ta rajčata budou vypadat. V zelenině u Bajusze Vám nandaj do tašky brambory - dobré se shnilýma a nikdo nenemcá.

Odpovědět na příspěvek