Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Autor: F4ith Muž

Založeno: 17.12.2007, 19:43
Odpovědí: 7

Stojím tady s kolegy Byrtim a skele7onem nedivím se tam přišlo tak málo lidí když tam byl tak nudný program myslím že ten co Dny Hrádku pořádal je asi 100 let za opicema a neví o dnešní muzice a najal tam takové s promminutím sračky poroučím se čest

Odpovědět na příspěvek

 

Re:

Autor: Byrti Muž

Založeno: 23.12.2007, 14:30

Přesně tak F4ith,jak jsem viděl ten program tak jsem tam taky raděj nepřišel,samé dechule a tak(a pochybuju,že tam někdo stál před podiem a tančil nebo tak,to už znám z minulých let),prostě chceme jen říct,že Hradecké dny by mohly být zpočátku pro ty menší to berem,ale pak aby až do noci hrály samé dechovky a různé country a tak,tak si myslím,že je to fakt bída.
No nic jen byste mohli rychleji do programu zařadit Dj(např.Dj Bartek)a nebo tam zařadit taky kapelu,která má jednoho baskytaristu z Hrádku a ta se jmenuje SUFERAGE :)!!!!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re:

Autor: Byrti Muž

Založeno: 23.12.2007, 14:52

Ano malém bych zapoměl:)Hradecké dny jsou podle mě tak,v takovém pavouku,začátek pro děti(od nejměnších tak po 15let) a pak hned velký skok od 30-xxlet to je program pro starší generaci,ale v pavouku mi chybí program pro občany Hrádku ve věku 15-29let,ten jsem na Hradeckých dnech eče nezažil....Je to jen příkald,každý by to měl pochopit:) (aspoň doufám)..

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re:

Autor: Muž

Založeno: 27.12.2007, 10:50

Proboha mládenci , učení zřejmě bylo pro vás mučení,stydte se za svůj pravopis a slohové vyjádřeni !!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re:

Autor: F4ith Muž

Založeno: 27.12.2007, 16:32

Mám to chápat,že když tu začnu psát podle Technické normy České republiky,že to už konečně začnete chápat???

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re:

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 25.02.2008, 17:19

Zaś jedyn chytrok sztudowany, kiery napisze jednóm wjete a myśli sie že je king. Jak by sie mioł každy sdydzieć za prawopis a boć sie kwóli tymu cosi napisać to by tu było mortwo jak pisze Hanka. Stydź sie ty byku za to žeś tu jeszcze nie prezentowoł twoje slohowe uwagi.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re:

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 02.02.2008, 07:27

Co kdyby my załožyli obczanski združyni kiere by prosazowało optymalniejszy program hradeckich dni. Zebrali by my do partyje jedno dziecko ze szkólki, szkoly, po jednym z každego spółku, po jednym z každej wjary. Zastupce podnikateli, po jednym sztamgaście z každej gospody,zastupce niezamjestnanych (to beje Palo), jednego duchodca (to bejym jo - sice jako przedczasny ale to nic),fajermana,zastupce sportowców (mój tip - Bróno), kynologów (Zbycho), potym ty jako tinažer a starosta jako przedseda. Dokožesz sie przedstawić jak w taki mocnej obsadzie wielkolepy program wymyślimy? Jo by sie naprziklad žyczył Káje z Darinkóm Rolinowóm. To je mój sen. Kapke móm jyny strach, aby my niezrujnowali obecni rozpoczet. Jak nóm na to niedo obec, to zóndymy za tymi bogatymi podnikatelami, Palo przebocz, aby nóm to zasponzorowali. W Moderowie jich pore žyje.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re:

Autor: Bodlina Muž

Založeno: 14.02.2008, 18:00

Čłovieku, kaj žyješ? Z Darinki už je dovno Dara a Kaja jako mladoženáč nimo teraz na głupoty čas!

Odpovědět na příspěvek