Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

cesta domu

Autor: PB Žena

Založeno: 16.06.2010, 14:52
Odpovědí: 4

dobrý den, můžete mi říct, co se to tady v Hrádku děje?? 2 esíška, zúžená cesta, náklaďáky a dalších 1000 věcí, kvůli kterým jedu domu z práce hodinu a půl....co to je??? kdo dovolil, aby se přes Hrádek dělaly nějaké takové blbosti, jako teď?? člověk je z toho tak vytočený, až hrůza! to rači utíkat z hrádku někde, na klidné místo!! kdysi jsem to tady měla moc ráda, teď už to tady skoro nesnáším!!:-(

Odpovědět na příspěvek

 

Re: cesta domu

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 16.06.2010, 18:21

Hodinu a půl teď auta čekají kvůli Zobavě, kde se frézuje vozovka a pouští auta kyvadlově. Ale to musíte vědět, pokud jste jela dnes a předevčírem do Třince. Kolona je často dlouhá až do Jablunkova a na druhé straně až do Nebor. V Hrádku jsou budovány esíčka právě proto, aby zde nemusela být kyvadlová doprava (s hodinuapůltým čekáním) a byl zde během stavby jakž takž plynulý průjezd. I/11 je letos v Hrádku velmi problematické místo z pochopitelných důvodů. Dnes, bohužel, neexistuje jiné východisko z této situace než obrnit se trpělivosti a vydržet do jara příštího roku, kdy bude již provoz převeden do nového koridoru. Pak se nám všem uleví. Tímto chci znovu vyjádřit poděkování všem místním občanům, kteří se již rok a půl snaží toto adrenalinové nepohodlí zvládnout. A koneckonců i motoristům, kteří musí absolvovat 5 esíček - retarderů.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: cesta domů

Autor: Obyčejný človíček Muž

Založeno: 23.06.2010, 12:12

Hmm, a nešlo by zakázat na nějaké vyšší (krajské ? celostátní ?) úrovni kamionový tranzit přes naše, tolik sužované, cesty do toho jara 2011 ?

Přece není normální, že přes naše staveniště musí projet za minutu 10 kamionů..... to se na mne nezlobte, vážně.

Pokud to nebude řízené seshora, dojde určitě na nějaké chaotické živelné blokády cest atd. Pokud se mám naopak vžít do situace mezinárodního řidiče, určitě by taky uvítal objížďku jinudy, delší o 50-100 km, než tady stát 2-3 hodiny v kolonách.

A už vůbec nechápu, jak zástupci všech obcí našho regionu dovolí na půl roku omezit provoz ve Vendryni kvůli kruháči a Hotelu Vitality, to nás fakt asi budou omývat, při tom provozu tady. Stačilo frézování po dobu dvou dní a viděli jsme, co se dělo. A zase se zničí objízdná cesta na Karpentnou....

Nevidím tady absolutně žádný hmatatelný výsledek spolupráce starostů celého regionu, jen prázdné řeči na stránkách regionálního tisku..... prostě strašlivé zklamání, pro mne, i celou řadu lidí v mém okolí.

Dokonce se osmělím vyslovit myšlenku, že dnes už i kapacita nově budované cesty vrámci koridoru bude nedostatečná, projekt asi vycházel z hodně starých údajů o tranzitní dopravě. My to teď nakonec vše překousneme, postavíme, a zas to bude málo..... to bude ironie.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: cesta domů

Autor: místní Muž

Založeno: 23.06.2010, 14:34

Kapacita určitě stačit nebude proto je i v navrhu uzemniho planu zakresleno že silnice bude 4 prouda do budoucnosti... takže se postavi za par let až budou penize pak zbouraji par baraku kolem cesty postavi novou cestu pro autobusy mimo rychlostni silnici a bude a my s tim už neudělame nic....zustane nam tady akorat ta berlinska zeď...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: cesta domů

Autor: Žena

Založeno: 24.06.2010, 09:40

sledujte diskusi na http://ihorizont.cz/c3739-ridice-ceka-horor-jeden-pruh-pres-vendryni.htm , začíná se to slušně "rozjíždět" :) nenecháme si přece .... na hlavu!

Odpovědět na příspěvek