Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Stav Hrádku

Autor: Občan Žena

Založeno: 31.05.2010, 22:39
Odpovědí: 5

Už mě to tady na Hrádku nebaví a myslím, že nejsem sama. V situaci jaká je dnes a každý den se tady nedá žít. A navíc teď jak ještě uzavřou přejezd přes koleje chci vědět kdo proplatí ten zbytečně projetý benzín aby se člověk mohl dostat domů. Člověk aby se dostal na hlavní cestu trvá věčnost, a to nemluvím o těch blbých esíčkách co tady nějaký chytrolín vymyslel. Dnes jsem musela jet starou cestou na Harcov no katastrofičtější stav cesty jsem ještě neviděla, ale hlavně že máme obecní úřad za několik miliónů a to nemluvím o staré cestě směr česká škola lépe by se tedy jelo v příkopu. Stydím se za Hrádek tohle už není vesnice, kterou jsem znala, ale staveniště kde se nic neděje. Jsem zvědavá jestli naše nová silnice bude stejně špatně udělaná jako cesta směr Jablunkov a jestli se bude někdy dát přes Hrádek projet vklidu.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Stav Hrádku

Autor: Volič Muž

Založeno: 31.05.2010, 23:43

Můžete iniciovat vznik kandidátky do komunálních voleb a do programu dát např. kompenzace za pro občany žijící "za tratí". Kdyby pro ni hlasovali všichni co žijí za tratí, určitě byste zvítězili na celé čáře;-). Každopádně by neškodilo zastupitelsvo trochu omladit...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Stav Hrádku

Autor: Tomasz Dudys Muž

Založeno: 01.06.2010, 14:13

Je skutečně nespochybnitelný fakt, že občané bydlící v lokalitě za tratí jsou úplně šíleným způsobem znevýhodnění vůči občanům, dá se říci bydlící "Na proti". I když je jasné, že nelze těmto občanům tuto skutečnost dávat za vinu. Těch příkladů v tomto ohledu je nespočet, ať už hovoříme o stěžejním problému komplikovaného projíždění přes železniční trať a s tím spojené věčné čekání, věčně neprůjezdná obslužná komunikace, špína na vozovce, hluk, zvýšené náklady na PHM při chystaném projíždění přes Harcov. Na to se váže i problém s vozidly, kdy už vůbec nemá žádnou cenu udržet povrch vozidla v relativní čistotě, i když vzhledem ke klimatickým podmínkám letošního jara, by to ale i tak bylo asi zbytečné )-: . Dále mě úplně rozhořčují nákladní vozidla a těžká technika odstavená v křížovatce u přejezdu, kdy tyto vozidla naprosto znemožňují výhled ve směru jedoucích vozidel, kterým je nutné dát přednost. A takto bych mohl pokračovat dále a dále ......

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Stav Hrádku

Autor: tojejo Muž

Založeno: 01.06.2010, 15:08

Co takhle zrušit za tratí na 5 let domovní daň .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Stav Hrádku

Autor: Žena

Založeno: 01.06.2010, 15:37

...asi budeme my "zatraťovci" rádi pokud se nám do podjezdu vůbec podaří od Třince v tom provozu odbočit a o výjezdu ve směru na Jablunkov nemluvě...ale kdo ví, možná bude 24hodin přítomný "náležitě poučený pracovník Alpine" a bude řídit provoz..a nebo žeby světelná signalizace? :-DD je to k smíchu,ale už se chce člověku často až brečet co všechno musíme vydržet

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Stav Hrádku

Autor: Občan! Muž

Založeno: 01.06.2010, 15:42

Ámen....Ty už radši nepokračuj v ničem!!!

Odpovědět na příspěvek