Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Železniční přejezd - a je to tu zase!!

Autor: Tomik Muž

Založeno: 19.02.2010, 19:47
Odpovědí: 0

Tak, včerejším dnem nám opět pracovníci začli provádět práce na výstavbě průtahu obce Hrádek. A tak říkajic, jsme tam kde jsme byli. Opět nákladními vozy ucpaná obslužná komunikace, opět ty samé nervy a opět nekonečné čekání na uvolnění cesty a pokračování v jízdě do vytouženého domova. Ale budiž chápu to, je třeba to dodělat "čím dřív, tím líp".
Co ale nechápu!!!!
Dnešní den tj. 19.02.2010 v době po 15:00 hod. v době kdy jsem se vracel z práce svým vozidlem, v úmyslu přejet přes železniční přejezd byly závory dole, což mě nevyvádělo z míry, jelikož jsem se mylně domníval, že po přejetí vlaku se zvednou což se také v poslední době dělo. Ale bohužel, vlak projel a závory zůstaly dole. Nastalo čekání 10 min., 20 min. a závory stále dole, a další vlak kde nikde, tu nikde. Samozřejmě toto zapříčinilo totální kolaps ze všech stran železničního přejezdu. Několik "idiotů" samozřejmě projelo na červenou, ale co mně úplně dostalo byla jedna mladá řidička s asi tříletým dítětem v autě (znám jí, ale nebudu jmenovat), která taktéž projela na červenou, aniž by se vůbec podívala - je toto vůbec možné!!!!!. Chvíli nato se od Jablunkova přiřítil osobní vlak. Poté co projel, se asi celkově po 30 min. závory zvedly, a já mohl konečně pokračovat v cestě.
Dle statistik Policie ČR již v letošním roce 2010 zahynulo na železničních přejezdech 10 lidí, a myslím, že zdatní řidiči obce Hrádek tuto statistiku v brzké době svým počínáním rozšíří.
Další otázkou je, proč se závory nezvedají, když se nyní jezdí po obou kolejích. Kde je zase chyba???
S přáním hezkého večera
Tomik

Odpovědět na příspěvek