Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Průtah

Autor: Teddy Muž

Založeno: 11.02.2010, 22:42
Odpovědí: 4

Zdravím!Tak jsem se doslechl,že průtah Hrádkem a vlastně samotná dál pokračující "dalnice" dostala od státu STOP a nejen ona ale je víc takových projektu posunuto údajně kvůli penězům,kterých je málo a pokud jde o ten projekt v Moravskoslezkém kraji tak je pry odsunut na rok 2015...nevíte někdo jestli je to pravda?děkuji

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Průtah

Autor: Ressurector Muž

Založeno: 12.02.2010, 16:52

Zdravím, ano je to pravda.. 2015-2017 ... hold je všechno nanic. Založme dobročinnou sbírku penízků na průtažek.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Průtah

Autor: O. Žena

Založeno: 12.02.2010, 17:15

Ale kdeže STOPka :-) Dneškem Subterra opět zahájila práci, a blokování silnice máme zpátky. To byla jen krátká pauza, ono i postávání kolem cesty je v tak vysokých mrazech náročné :-))

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Průtah

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 12.02.2010, 17:41

Zajímalo by mě z jakého "zasvěceného" zdroje čerpáte. Stavbu v takovém stádiu rozestavěnosti by mohl zastavit jenom šílenec. Bez obav, průtah Hrádkem pokračuje bez omezení. Normálně se mělo začít již 11. ledna, měsíční zpoždění má na svědomí počasí. Mám dojem, že to občanům příliš nevadí, potřebovali si od stavitelů odpočinout.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Průtah

Autor: Tess Žena

Založeno: 14.02.2010, 14:09

To je pravda:-)

Odpovědět na příspěvek