Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

recenze sjezdovek

Autor: standa84 Muž

Založeno: 06.02.2010, 19:22
Odpovědí: 4

Zdravím občany hrádku. Z pohledu vyznavačů zimních sportů nemá letošní zima chybu a tak mě napadlo založit diskuzi resp recenzi na místní sjezdovky. Letos sem už něco najezdil (Bukove,Mosty,Řeka,Armáda a Přelač) a tak mě napadlo podělit se s Váma o mé zkušenosti.
Místa které jsem vyjmenoval neměly, až na sjezdovku na přelači, co se týče úpravy svahu sebevětší chybu. Dále mě kapánek zklamala Řeka ale šlo o večerní lyžování před kterým neupravili sjezdovku protože rolbu využívali na velké sjezdovce. Co mně ale šokovalo byl stav sjezdovky na přelačii. Člověk, který daný areál provozuje dělá celé obci pořádnou ostudu. Areál není v provozu letos moc dlouho, ale přesto jsme si s rodinou přijeli zalyžovat. Byli jsme úplně mezi prvními lyžaři, zakoupili jsme si 4hod pernamenku a hurá vzhůru. K mému zděšení mi bylo ihned jasné, že rolba slouží zřejmě jen jako reklama a plní jakousi funkci místní atrapy. Sjezdovku šlo sjet jen stěží protože na ní bylo nejméně 20 cm mokřejšího sněhu a vespod led. Někteří padali jiní nadávali. Osobně jsem se ptal vlekaře zdali to projeli rolbou. Sjezdovka je otevřena od devíti hodin a on mi suše zdělil, že to ráno rolbovali. Pokud myslí ráno po půlnoci tak by se tomu uvěřit dalo... Asi u třetí jízdy jsem spadl, jel jsem relativně pomalu, přičemž to odnesl vnitřní kolenní vaz. Na kase jsem si stěžoval na stav sjezdovky a pokladní se udiveně ptala, co bych si vůbec představoval, že oni počasí ovlivnit nedokážou a že na sjezdovce je sníh a to je prý hlavní. O nějakém stornu pernamentky nemůže být ani řeč. A proč taky- noví lyžaři stále přijížděli, děcka měly prázdniny a kšeft byl zajištěn. Koho by pak rozhodilo pár nespokojených lyžařů, kteří to po pár sjezdech zcela otrávení zabalili. Na druhou stranu pro mně osobně velká škola a jedno ještě větší ponaučení- NA PŘELAČ UŽ NIKDY!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: recenze sjezdovek

Autor: Muž

Založeno: 07.02.2010, 19:54

Vybral jste si špatný den, jinak parádní lyžovačka na upraveném svahu.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: recenze sjezdovek

Autor: Muž

Založeno: 08.02.2010, 11:01

Plně souhlasím s prvním příspěvkem... Přelač nebrat! Horší přístup jsem nikde nezažil... K zákazníkům se chovají příšerně...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: recenze sjezdovek

Autor: standa 84 Muž

Založeno: 08.02.2010, 18:32

Nechápu Vašemu termínu, že sem si vybral špatný termín. Přeci kdekoli přijedu a zaplatím tak automaticky počítám s tím, že sjezdovka bude upravená. Času na to mněli dost a pokud to nezvládli tak na to mněli předem alespoň u kasy upozornit.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: recenze sjezdovek

Autor: bruno Muž

Založeno: 21.02.2010, 11:01

Osobně mužu doporučit Armadu v Lomné absolutni spokojenost.Sice je to sjezdovka už pro pokročilejši ale supr.Pro meně naročne tak Bukovec.Doporučuji.

Odpovědět na příspěvek