Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Poděkování starostovi Pavlu Tomčalovi.

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 21.12.2009, 21:00
Odpovědí: 2

Pane starosto,

v posledním vydání Hradeckých novin jste nechal vytisknout svůj článek, kde na bývalého pana starostu doslovně pějete jen samou chválu. Nedá mi, abych na tento Váš článek dost kriticky nezareagoval, protože tam v něm píšete o některých věcech zcela neoběktivně. Ale jelikož je čas předvánoční, tak jsem se rozhodl, že tak učiním, až po Vánocích.

Zatím bych si jen dovolil vyzvat všechny ty občany, kteří jsou ochotni se k Vašemu poděkovaní připojit, aby tak zde učinili a pokud možno neanonymně. Myslím si, že panu Tomčalovi tím udělají jen radost. Navíc určitě nejen jeho, ale i Vás samotného a potažmo i všechny naše zastupitele, bude určitě zajímat, kolik našich občanu se k Vašemu poděkovaní připojí.

A jelikož jste mi poslední dva diskusní příspěvky o panu Tomčalovi vymazal a teď bude hrozit asi totéž, tak jsem pro jistotu stejné diskusní téma založil i na www.obechradek.estranky.cz, kde Vy už nic vymazávat nemůžete, aby případně i tam se k Vašemu poděkovaní mohli, občane připojit.

Přeji všem příjemné Vánoce.

Pavel Bocek
-----------------------------------------------------------------------------------------

A toto je Váš už zmíněný článek v plném znění:

Poděkování starostovi Pavlu Tomčalovi.

Pan Pavel Tomčala byl starostou naší obce bez jednoho roku 3 volební období. To je úctyhodných 11 let. Pokaždé volby vyhrál. Jednou dokonce s rekordním počtem hlasů. Jeho iniciativním přístupem byla obec oddlužena. Starosta Tomčala se rozhodující mírou podílel na vyřešení situace s koridorem. (Přestože mnoho lidi s tímto řešením nesouhlasí, poctivě říkám, že kdybychom tehdy aktivně nenalezli řešení, zůstala by v Hrádku současná varianta I/11, vyhovující státu díky nulovým nákladům. Hrádek by byl stejně rozdělen bariérami, z důvodu rekonstrukce železnice).

Pan Tomčala zajistil obci dotace na dnes dokončenou stavbu vodovodu za tratí i na rekonstrukci obecního úřadu. Pod jeho vedením byl vkusně dobudován hřbitov, zrekonstruována budova hasičské zbrojnice a vytvořeny 3 byty pro občany Hrádku. Také díky němu máme v Hrádku Korunu místo Jednoty. Za jeho působení začal v obci fungovat poměrně štědrý systém dotací místním spolkům a organizacím, taktéž výhodný systém půjček obyvatelstvu z fondu rozvoje bydlení obce hrádek. Výčet jeho přínosu pro obec je nepochybně ještě delší. Oběktivní hodnocení však lze vytvořit až s odstupem času. Postará se o to historie.

Pan Tomčala své starostování i členství v zastupitelstvu ukončil 3.11.2009 ze zdravotních důvodů. Jeménm zastupitelstva chci panu Tomčalovi poděkovat za dlouholetou spolupráci a za jeho starost o Hrádek. S přáním pevného zdraví a spokojenosti do dalších let.

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Poděkování starostovi Pavlu Tomčalovi.

Autor: Bronio Muž

Založeno: 23.12.2009, 16:56

Czest Palo!zviym cie ku mnie na kave v sobote na czwortom ku mnie a zalejym ci jom fajermanskom vodom!tak pric pobulczymy o tych tvojich problemach už žech ci tu downij pisol tak mi dej viedziec potym co a jak...moja niebeje doma..miyjsie

Odpovědět na příspěvek