Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

dotaz

Autor: Žena

Založeno: 10.11.2007, 16:27
Odpovědí: 2

dobry den ,

zajimala by mne cena inzerce na obecnich strankach.

jak vidim propagujete komercni akci, kterou pravdepodobne neorganizuje obec.

chtela by jsem vedet kolik by me stalo umistit takovou inzerci jak vyse.

s pratelskym pozdravem.
j.s.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: dotaz

Autor: Žofie Dordová Žena

Založeno: 13.11.2007, 08:43

Akci, o které se zmiňujete, organizuje Základní a Mateřská škola v Hrádku. Protože zaměstnanci nenaplnily celý autobus, nabídli volná místa občanům.
Máte tedy skutečně pravdu, že akci neorganizuje obec, ale protože obec je zřizovatelem školy, nevidím v tomto žádný problém. Navíc veškeré spolky a organizace, které v naší obci působí, mají možnost na obecních stránkách zveřejňovat své akce a nabídky (dokonce mají i samostatný přístup na tyto stránky).
Přeji pěkný den Dordová

Odpovědět na příspěvek

 

Re: dotaz

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 02.02.2008, 11:11

Jo móm tež dotaz. Chcioł bych sie podać komerczni inzerat do hradeckich nowin a do gródeckich strónek. Oto zněni: Stracił se mi tj Jurkowi Kluzowi kocur co słyszy na miano Jano. Był taki mryngaty jako tyn łod Walka. Kdo go nóndzie dostanie łodmiene. Kóniec inzeratu.

Juž žech łobwołoł vszystki utulki a nic. To psy to majóm jednoduchi. Jak sie stracóm tak ležóm na cescie albo sóm w utulku. Tež jich idze krásně rozeznać na dalke podle znamki. To kocury to majóm gorsze. Kdybych był rypała, tak bych powiedzioł že to je dyskryminacyj. Kdo twierdził že kocury sóm cosi mjyni niž psy. Mazliczek jako mazliczek. Pies niby chyto złodzieji, kocur zaś myszy. Kdyby my porownali wysledki to by napewno kocury wygrały. Powijydźcie mi ludkowie kiery pies juž chycił złodieja?

Muszym zachyncić Pawła, czy by my nie załožyli utulek jyny do kocurów. Kdosi z tóm reformóm zaczyć musi, no ni?

Odpovědět na příspěvek