Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Re: Re: Re: OLZA-GRODEK

Autor: Teddy Muž

Založeno: 29.11.2009, 23:20
Odpovědí: 2

Dobrý večer!musím pochválit počínáni pana starosty,že smazal tu nesmyslnou diskusi!ja jsem už tu diskusi ani nečetl nemělo to cenu pořád se tu jen hádali a blbostech Olza a Grodek mně se to líbí mám polské kořeny,chodil jsem do polské školy a i do české později a myslím si,že ty nápisy jsou dobré a zbytek ČECHU v obci by se mělo vzpamatovat a taky to příjmout a neštourat do toho žijeme v 21.století!A všímam si,že téměř každý týden kontroluji policejní hlídky na hlavní silnici řidiče nebylo by naškodu kdyby taky jezdili častěji přes vytypovaná místa,kde se vandalismus nejvíc drží,aby zakročili dřív nebo později je budem potřebovat víc jak dost už jen kvůli sprejerům (protihlukové stěny)!děkuji

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: OLZA-GRODEK

Autor: XXX Muž

Založeno: 30.11.2009, 14:44

Zbytek Čechu,by se neměl vzpamatovat,protože co se tady píše,je pravda.Ta řeka je prostě Olše a ne Olza.Je to tak těžké pochopit?!?Právě,že žijeme ve 21.století.Proti polákům nic nemám ani proti dvojjazyčným nápisům,ale všechna tato diskuze je jen a jen kvůli nápisu,který prakticky nikde neexistuje a že si to schcválilo zastupitelstvo je dost přízemní.Tak co se pak schválí příště.....?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: OLZA-GRODEK

Autor: Vedlejší občan Muž

Založeno: 14.12.2009, 16:02

Jste ale veselá obec :D schválíte si něco co opravdu nikde není :D :D :D jsem myslel, že se smíchy vyvrátím :D jakože do Hrádku teče Olše, přes Hrádek Olza a za Hrádkem zase Olše jo? :D :D :D jinak bych měl řešení pro dvojjazyčné nápisy: Poloci ať se přestěhují na jednu polovinu vesnice a Češi na druhou, krásně vám to rozdělí protihluková zeď kolem trati :D :D :D

Odpovědět na příspěvek