Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

20 sametových let

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 17.11.2009, 14:25
Odpovědí: 10

20 sametových let.

Jak jistě všichni dobře víme, tak dnes slavíme 20té výročí sametové revoluce. Já si ale myslím, že zejména my občané Hrádku zde moc slavit co nemáme…
Pan exprezident Havel v poslední době stále častěji mluví nejen o mafiánské justici, ale i o mafiánském kapitalismů. Možná, že kdyby žil tady mezi námi, nebo jen četl některé naše internetové diskuze, tak by už dokonce mluvil i o jakémsi mafiánském občanství, neboli jednání některých našich řádových občanu, kteří si zcela zjevně, špatně a posvém vysvětluji svobodu slova a celkově demokracii, jako takovou.

Proto jsem se rozhodl založit toto nové diskusní téma, abychom se všichni mohli přesvědčit o tom, zdali občané vůbec ještě mají zájem, ochotu, nebo odvahu se k některým věcem veřejným vůbec veřejně vyjadřovat. Politika totiž ovlivňuje každého z nás, ať už to chceme, nebo nechceme. Nejvíce však ovlivňuje zejména naše zastupitele při jejich práci a rozhodování. Proto bych si dovolil poprosit především naše koaliční zastupitele, kteří defakto naši obec řídi ve všech směrech, aby se pokud možno zde aspoň stručně vyjádřili nejen k poslednímu děni v naši obci, ale i k letům předchozím. Já si myslím, že dnešní výročí si to zaslouží.

Děkuji za pochopeni

Pavel Bocek
Hrádek č.294

Odpovědět na příspěvek

 

Re: 20 sametových let

Autor: lojza Muž

Založeno: 17.11.2009, 14:37

MYSLIM BOCKU ZE TY BYS SLAVIT MNEL A NEJVIC ZE VSECH PRECE UZ DVACET LET NEMUSIS DO PRACE A ZIJES ZA PENIZE JINYCH A POHODA TAKZE BER KLICE A DO ULIC

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: 20 sametových let

Autor: Lojza_Debil Muž

Založeno: 17.11.2009, 18:50

Ty jsi asi nemocný člověk.... Pan Bocek tady něco napíše, je jedno co a ty na něho musíš okamžitě zaútočit... Asi nemáš všech 5 pohromadě jak je tvojí jedinou obranou vulgární útok....
Prosím vzpamatuj se!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: 20 sametových let

Autor: lojza Muž

Založeno: 17.11.2009, 19:12

Pripada mi ze zastanci Bocka jsou asi taky nejak na hlavu CTI POZORNE CO PISU ale trvalo ti dlouho nezli jsi neco vypotil PAVLIKU

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: 20 sametových let

Autor: Lojza_Debil Muž

Založeno: 17.11.2009, 19:24

To co ja sem píšu tak to opravdu nepíše Pavel Bocek!!! A napiš nám sem prosím jak můžeš zjistit jak si tady napsal že Pavel Bocek sem píše pod různyma přezdívkama z jinýck počítačů... Moc by mě to zajímalo od člověka který píše pod různyma přezdívkama z jednoho počítače!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: 20 sametových let

Autor: lojza Muž

Založeno: 17.11.2009, 19:29

JSI URCITE INTELIGENTNI JAK SE ZASTAVAS P.BOCKA TAK NA TO ZKUS PRIJIT A NEPREKRUCUJ ME SLOVA JO HMM

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: 20 sametových let

Autor: Lojza_Debil Muž

Založeno: 17.11.2009, 19:37

Už to dávno vím ... Ale nechám to radši na policii...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 20 sametových let

Autor: lojza Muž

Založeno: 17.11.2009, 19:47

NO NECHAPU CO PORAD MATE Z TOU POLICI CO CHCETE ABY RESILA VEREJNOU PRAVDU KTEROU EVIDENTNE NEMUZES UNEST NEBO NEVIM CO JDI NEKAM

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 20 sametových let

Autor: Lojza_Debil Muž

Založeno: 17.11.2009, 19:51

Končím... Stímto člověkem se nedá rozumně diskutovat...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 20 sametových let

Autor: Občan! Muž

Založeno: 17.11.2009, 21:03

Tak diskutuj třeba se mnou...Bocku

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 20 sametových let

Autor: larva Žena

Založeno: 17.11.2009, 22:16

Však on si dokáže diskutovat sám se sebou, třeba za Malik(fajerman), nebo paní Šotkovská atp..
A myslí si, že mu to sežerem i s navijákem :-D :-D :-D Mě to Bocku nerozmluvíš i kdyby ses krájel!!!!

Odpovědět na příspěvek