Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

odpovedi

Autor: nezucastneni Muž

Založeno: 07.09.2007, 10:56
Odpovědí: 4

Radi bychom se dozvedeli jakym zpusobem se ve Vasi obci urcuje poradi odpovedi dotazujicim . Mame nekolik dotazu ale zpusob jakym je provaden vyber nas odrazuje , byt postaveni na vedlejsi kolej jak nekteri diskutujici , nemaji snad narok na odpoved , nejsou tak trosku diskriminovani ? Nezucastneni v.r

Odpovědět na příspěvek

 

Re: odpovedi

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 07.09.2007, 13:11

Vážený pane (ZS),

Kdybyste sledoval tyto diskuze pozorně, zjistil byste, že pokud některý z diskutujících vyleze z anonymity, a položí mi jasně formulovaný dotaz, týkající se obce Hrádek, milerád mu odpovím.

Samozřejmě pokud má věcný dotaz (ne nějaké přihlouplé impertinence, na které ani sám anonymní autor nepředpokládá, že mu bude zodpovězeno).

Panu Kantorovi jsem odpověděl i mimo tuto diskuzi. Zajímavé, že on sám si na nedostatečnou odpověď nestěžuje.

Takže, Vážený pane, až Vám půjde skutečně o seriozní diskuzi a seriozní dotazy, napište do kolonky autor vaše jméno příjmení a já Vám Váš dotaz ochotně zodpovím (za předpokladu, že budu znát odpověď).

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: odpovedi

Autor: nezucasneni Žena

Založeno: 07.09.2007, 15:44

Pane Borski , Pana Kantora nezname . Svuj dotaz smezujeme na OU . Pokud jste starosta obce tak se umime omluvi. Nejsme obcany obce Hradek ale otom uvazujeme . Zavodni straz v zelezarnach uz neucinkuje je tam soukroma agentura . Proto skromna odpoved bez emoci z Vasi strany vice pomuze Vasi obci .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: odpovedi

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 07.09.2007, 20:28

Važený pane,

neznám samozřejmě vaše pravé jméno, i když podle obsahu a stylu psaní všech vašich příspěvků není třeba velkého přemýšlení, aby člověk pochopil, s kým má tu čest. Zapomínáte, že přestože se sám přerůzně titulujete jako např. nezúčastněni, člověk, děkuji, grudčaně, RNDR, proč, atd., váš počítač vyzařuje nezaměnitelnou vůni. To si myslím, že byste v dnešní pokročilé počítačové době mohl vědět sám. Pokud si rád hrajete na angažovaného diskutéra, jehož dominantními výrazovými prostředky jsou invektivy a ironie, vězte,že já tenhleten způsob diskuze nevyhledávám. Proto vám nyní píšu můj poslední skromný a neemotivní příspěvek, nadávajíce pouze sám sobě za porušování zásady, že anonymům neodpovídám.

Kdybyste směřoval váše dotazy na OÚ a skutečně vám záleželo na odpovědi, podepsal byste se, nebo byste se dostavil osobně. Ale jak vidím, kuráži jste moc obdařen nebyl, jelikož vám je moc dobře za bukem.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: odpovedi

Autor: nedůležitý Muž

Založeno: 14.09.2007, 13:20

Vážený pane Borski,
rád bych Vás upozornil na patrně nějaký výpadek nebo nebo poruchu v pokračování této diskuze. Pokud se dobře dívám, tak diskuzních příspěvků by mělo být 6. Poslední by měl být z 8.9.2007 a to z 12.48. Možná došlo k nějakému výpadku na síti nebo podobné lapálii,ke které někdy na netu dochází...
Předem upozorňuji,že nepatřím k žádné Vámi označené skupině diskutujících, na kterou reagujete podle mne zbytečně podrážděně. Myslím si totiž, že lze odpovědět komukoliv kdo položí jakoukoli slušně položenou otázku(tzn.neurážlivou). Že se někdo nepodepíše, ještě neznamená, že je to okamžitě lump...Dovolím si Vás odeslat i na jiné diskuze. Třeba i na stránkách jiných obcí. Tam to v mnoha diskuzích taky zajiskří, ale odpověď tam obvykle je.
S úctou jinak nedůležitý občan, který si váží jakékoli dobré práce.

Odpovědět na příspěvek