Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Zpoždění stavby chodníku

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 13.11.2009, 10:45
Odpovědí: 7

Právě jsem se dozvěděl, že z technologických důvodů je možné chodník vedle panelové cesty u vany podchodu postavit až 1. týden v prosinci 2009. Slib, který mi dal pan Kačmařík platí, ale posouvá se o 3 týdny.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Zpoždění stavby chodníku

Autor: Teddy Muž

Založeno: 13.11.2009, 17:00

DĚKUJEME za info.S rukou na srdci moc ocenuji osobně ,že jako nový zvolený starosta jste na svým místě opravdu záleži to píšu jen tak ,protože jsem o tom přesvědčen!děkuji

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Zpoždění stavby chodníku

Autor: Žena

Založeno: 26.11.2009, 09:59

A kde ten chodník má jako být, když tam dali žlaby na odtok vody, která jim teda do kanálu určitě nepoteče.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Zpoždění stavby chodníku

Autor: Žena

Založeno: 26.11.2009, 10:28

Taky by jsem rada věděla jak to bude vypadat z jedne strany jsou žlaby a z druhe obrubniky neni se kde uhybat autum.Rano je to hruza kolem 7.15.Dochazimi někdy trpělivost pořad se uhybat jak neni kde.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Zpoždění stavby chodníku

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 26.11.2009, 16:32

Asi očekáváte chodník podél celé obslužné komunikace. V tomto případě jde o nedorozumění. Já jsem informoval jenom o provizorním chodníku na panelové cestě. Tento chodník oddělí trasu pro chodce od trasy pro auta. Znova opakuji, na panelové cestě u Peťana. Ještě připomínám, že dnes od 20:00 do zítřka do 6:00 bude neprůjezná tato panelová cesta pro motoristy.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Zpoždění stavby chodníku

Autor: Žena

Založeno: 27.11.2009, 15:05

Dobry den takže chodnik nebude.Rada by jsem chtěla vědět jak maji chodit děti do školy někdy stoji na cestě bagr nebo tam tudy projižději tatrovky.Neni se kde uhnou.Děkuji.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Zpoždění stavby chodníku

Autor: Občan! Muž

Založeno: 27.11.2009, 23:02

Naučte je lítat...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpoždění stavby chodníku

Autor: Teddy Muž

Založeno: 28.11.2009, 11:32

Nepříjde mi to vtipné občane!

Odpovědět na příspěvek