Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Identita občanů LOJZA a Občan!

Autor: LOJZA DEBIL Muž

Založeno: 13.11.2009, 09:02
Odpovědí: 12

Dobré ráno všem... Vím že se pouštím do odvažného kroku a že se na mě strhne od těchto dvou případů hrst nenávistných nadávek a urážek což je jejich jedininá zbraň, ale moc by mě zajimalo kdo pak to je???? Kdo dělá Obci Hrádek takovou hnusnou reklamu???
Kdo to má tady číst??? Nějaký slušný člověk navštíví Hradecké stránky a musí tady číst uražlivé příspěvky na Pavla Bocka ještě od nějakých analfabetů kteří neumí ani pořadně psát???
Vyzyvám vás všechny abyste zdělili (pokud znáte) identitu těchto kybernetických hrdinů kteří jsou hrdinové jen doma u klávesnice...
Je mi z vás špatně pánové!!! Nebo spíše Pane a Dámo...
Však vy už určitě víte...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Identita občanů LOJZA a Občan!

Autor: Filip Harviš Muž

Založeno: 13.11.2009, 11:30

vím kdo to je.. Michal Turoň.. kousek PZKO za křižovatkou a druhá identita nevím to jistě, ale myslím že Jozef Heczko, který bydlí nad hřištěm. Good Night

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Identita občanů LOJZA a Občan!

Autor: Filip Harviš Muž

Založeno: 13.11.2009, 12:32

Omlouvám se tímto Michalu Turoňovi a Jozefu Hečkovi za to, že jsem je na těchto stránkách křivě osočil z něčeho, co prokazatelně nemohli uskutečnit a snažil jsem se tímto odvrátit pozornost od vlastní osoby. Jsem si vědom toho, že toto moje nepodložené jednání může pro mne mít nepříjemné následky. Ještě jednou se omlouvám.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Identita občanů LOJZA a Občan!

Autor: Občan! Muž

Založeno: 13.11.2009, 18:26

Milý Filípku,babička Ti opět nabalila hoodně Monte a Ty jsi úplně mimo!!!Zkus to znovu...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Identita občanů LOJZA a Občan!

Autor: Teddy Muž

Založeno: 13.11.2009, 21:38

Dobrý večer!doufám,že brzy i tato diskuse bude smazana,protože taky to začína...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Identita občanů LOJZA a Občan!

Autor: james Muž

Založeno: 15.01.2010, 22:18

No řeknu Vám panové a dámy tu a tam přečtu nějakou diskuzi, ale to co si mužu přečíst na stránkach Vaší obce mě vždycky zaručeně pobaví. Zjišťovat identitu nějakého lojzy a občana
poté co byl článek smazán ve mně vzbuzuje nepředstavitelnou zvědavost co v tom článku vůbec bylo. Jo a řešit olzu a olši no nevím...Zkuste si uvědomit, že mnozí z Vás, stejně jako já
absolventi českých škol, by slovo olše v místním nářečí ani nevyslovila.

Odpovědět na příspěvek