Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Pozvánka

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 09.11.2009, 14:53
Odpovědí: 12

P O Z V Á N K A

Dne 27. 11. 2008 se kóna v areálu TJ Sokol Hrádek od 17.00 hod. slavnostní vyhodnoceni šestého ročníku pohárové soutěže chovatelů poštovních holubu (CH P H) o putovní Slezský pohár 2009 Do soutěže se letos započítávalo 6 následujících závodu: Závod o pohár obce Hrádek, Bystřice a Vendryně, závod o pohár města Jablunkov a Třinec, a závod o pohár Moravskoslezského kraje.
( Poháry jsou už k dispozici! Občerstveni i pohoštěni bude zajištěno!)
Všechny srdečně zve pořadatel a organizátor všech závodu i cele soutěže, pan Pavel Bocek.
Případní zájemci mají možnost svou účast nahlásit do 17. 11. 2009 na mob: 732 415 684
Bližší informace na www.zavodychph.estranky.cz

Já vím, že to tu ani moc do nějaké diskuse nepatři, ale po všem tom co se v našich obecních diskusích v posledních dnech udalo a následně byly obě administrátorem těchto stránek zrušené, tak jsem tak trochu zvědav, jestli moji oponenti budou mít i k této moji činnosti nějaké výhrady. (Jo, a diskusi „Otrávený pejsek“ už brzy obnovím po třetí, protože zatím moc smyslu neměla a nadále zůstalo v ni hodně nejasnosti.)

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Pozvánka

Autor: Žena

Založeno: 10.11.2009, 00:36

B O C K U , styď se, tvé chování již přerůstá únosnou mez. To co jsi provedl včera, je doslova HNUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Pozvánka

Autor: Muž

Založeno: 10.11.2009, 15:20

nejaky chudak

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Pozvánka

Autor: starzyk Muž

Založeno: 10.11.2009, 15:50

bocka třeba troche zloc fajermanskom vodom bo vari v ludziach nervy!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Pozvánka

Autor: lojza Muž

Založeno: 10.11.2009, 17:39

zdravim tady co provedl HOLUBAR?????

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Pozvánka

Autor: Dzichta na siano Žena

Založeno: 11.11.2009, 22:45

Ty chlopie mnie už dosyrosz tu pieknie dlogo asi cie lozjzo zpierym!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Pozvánka

Autor: lojza Muž

Založeno: 11.11.2009, 23:32

NO JYNY SIE PYTOM CO VYVIOD ALE ROZUMIYM PROVDA SIE SZPATNIE CYTO ALE JESLI MO KDOSI INSZY NAZOR NA PANA TAK MO MOZNOSC NAPISAC MYSLYM ZE JE SVOBODA SLOVA

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Pozvánka

Autor: Jano Turon Muž

Založeno: 12.11.2009, 11:10

chachacha vy scie mi som ale cypi tu!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozvánka

Autor: lofasek Žena

Založeno: 12.11.2009, 15:06

jako male dziecka fakt!! puberťaci!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Pozvánka

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 12.11.2009, 15:00

Brónku Starziku (fajermanie),
zajimalo by mje, jeśli žeś tu tyn text wložil skutečnie ty? A niebój sie prziznać, bo jo z niczego, co sie tu do dziszejszego dnia, nijyny na tychto strónkach, ale i w inszych dyskusyjach odegralo, niebedym robil žodne prawni zawěry a niehodlóm ani przeciw nikómu zahajować žodne prawni kroki!

P. Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Pozvánka

Autor: Občan! Muž

Založeno: 12.11.2009, 21:09

Bocku,Ty kašpárku,fakt by mě zajímalo,jaké právní kroky a závěry by jsi chtěl dělat???Nejdřív by jsi musel zjistit jména všech anonymů a to by mě zajímalo jak to chce dokázat člověk jako jsi Ty???Jsi všem akorát pro smích....MAGORE

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Pozvánka

Autor: LOJZA Muž

Založeno: 12.11.2009, 22:09

ALE PROTI CEMU PRAVNI KROKY CO BYJSI REKL PANE POLICISTO OBVINILI ME Z PRAVDY

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Pozvánka

Autor: Teddy Muž

Založeno: 13.11.2009, 21:44

Pánové radši už toho Pana Bocka nechte každý je nějaký asi už to nezměníme...Já vím,že ted nedávno čeli trestnímu oznámeni prej nějakou sousedku chytnul pod krk mno hold někdo neví jak se chovat k ženskému pohlavi což je škoda...zdravím

Odpovědět na příspěvek