Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Dálnice

Autor: Teddy Muž

Založeno: 07.06.2009, 15:56
Odpovědí: 16

Dobrý den!asi nikomu neuniklo,ze stavba koridoru je poměrně rychlá a tak se chci zeptat pana starosty jestli neví něco víc o průtahu Hrádkem kdy budou zahajeny práce na něm nebo tak?děkuji

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Dálnice

Autor: Pavel Tomčala Muž

Založeno: 08.06.2009, 08:39

Dobrý den,
do konce října 2009 by dle harmonogramu měla být obslužná komunikace za tratí hotova a předána k užívání. V úseku Harcova se již naváží těleso železnice. Nejdříve však je nutno vybudovat dva podjezdy (Harcov a naproti OÚ) a dva podchody (u nádraží a u hřiště).
Tím, že bude zprovozněna zmíněná obslužná komunikace, budou se stavební firmy pohybovat jen po staveništi. Zároveň se připravuje stavba silnice, která napojí dnešní I/11 na nadjezd v Návsí.
S pozdravem
Tomčala

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Dálnice

Autor: Žena

Založeno: 11.09.2009, 17:40

Dobrý den,
prosím o vysvětlení věty "budou se stavební firmy pohybovat jen po staveništi", resp. co je myšleno pojmem staveniště? Mělo by to být ono těleso železnice, po kterém by se stavební firmy měly pohybovat? Pokud ano, tak se tak neděje a celá komunikace mezi přejezdem a podjezdem na Harcově je jedno velké staveniště (o směru opačném ani nemluvě) a bohužel ono i pochopení a trpělivost, o které jsme neustále žádáni, má své meze a nedá se to snášet donekonečna. Dnes po 15:00 hodině došlo na této komunikaci k tomu, že u přejezdu skládalo auto náklad a blokovalo odbočku za trať, tudíž logicky jediným řešením bylo jet dál na Harcov. Tam ovšem stál uprostřed výhybny (?!?!) domíchávač a v klidu a pohodě, žádný spěch, zaléval sloup protihlukové zábrany. Po dolití jednoho namísto aby se uhnul tak aby se kolem dalo projet, jen popojel a začal zalívat další. Když byl požádán, aby zajel alespoň kousek na stranu, bylo mi posměšně sděleno "moment,tady se pracuje". Toto z opodál stojící Tatry sledoval řidič fy WOLTRANS, který po chvíli vystoupil z auta a zřejmě netuše, že ho někdo slyší sdělil řidiči domíchávače "měj je v pi*i, ty tu betonuješ". SPZ obou vozidel jsou k dispozici. Toto už přesahuje míru shovívavosti, nenecháme se urážet jen proto, že se chceme po náročném dni v práci dostat v klidu domů!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 13.09.2009, 08:45

Stížností podobných té vaší poslední dobou přibývá. Stavebních firem pracuje na stavbě mnoho, pracuje se často až do večera, stavební ruch se nezastaví ani v sobotu a v neděli. Je velká snaha, aby byla obslužná komunikace včetně protihlukové bariéry za tratí postavena co nejdříve, aby už brzy skončil pro polovinu Hrádku tento něutěšený stav. Nicméně, na stavbě by měla být vždy přítomna zodpovědna osoba, která činnost firem koordinuje, aby nedocházelo k podobným excesům anebo zbytečným blokováním komunikace v obou směrech. Bylo by dobré, kdybyste zveřejnil SPZky jmenovaného auta, abychom si mohli na tyto konkrétní nešvary pracovníků stěžovat u jejich nadřízeným. Kdykoliv v budoucnu budete mít podobné problémy, volejte stavbyvedoucímu p. Kačmaříkovi. Můžete se rovněž obrátit na starostu nebo na mě. Můj telefon: 724 309 930 případně 775 110 887. Pracovníci stavby si nemohou dovolit být k občanům neslušní.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Žena

Založeno: 14.09.2009, 13:11

Dobrý den,jednalo se o bílý domíchávač 5T2 5930 a tatru 1T8 8093. Hlavně mně teda zajímá, jestli i tyto vozidla (domíchávače) mají jezdit do novém náspu. Když tam jezdí autojeřáby apod. proč by nemohli i oni? Už Xkrát jsme takto museli čekat až se někdo uráčí uhnout,ale v pátek už to prostě přeteklo. Nechci ani domýšlet co by se mohlo stát,kdyby tudy místo "blbých" aut místních občanů potřebovali někdy jet třeba hasiči nebo RZS...tam většinou rozhodují vteřiny, ne minuty, které v případě rozpatkovaných vozidel jdou i do desítky. A jak to tak vypadá, budem se muset připravit na to, že jednou prostě nedojedou, když jediná z blízkých dojezdových cest bude víc než rok jen přes přejezd...taky už jsme nejednou zažili nekonečně dlouho spuštěné závory z důvodů poruchy nebo výluky a to nám potom ani moc nepomůže možnost přejezdu v Návsí, ikdyž tam se dá alespoň risknout porušení předpisů a v případě více lidí v autě "bezpečné" přejetí po kontrole jestli jede nebo nejede. O uzavření jediné příchodové možnosti na Harcov ani nemluvě. Takže za utěšující větu "Za vzniklé potíže se Vám omlouváme a věříme, že dočasná omezení se po ukončení výstavby projeví ve zkvalitnění života Vás i Vaší obce." by se v některých chvílích dalo dopsat "pokud se toho dožijete"...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Bruno Muž

Založeno: 15.09.2009, 13:14

Dobrý den,
Jak bude zajištěna bezpečnost občanu v době kdy bude zavřen žel.přejezd pro přijezd IZS ,kdy auta hasiču se nevejdou pod podjezd na Harcově? Protože ,když to pozoruji tak ,se velice hazarduje s s timto zabezpečenim.Viz včera/14.09/kdy skoro cele odpoledne se kopalo kolem p.Byrtuse a nebylo možne přejet a na noc toto misto opaskovali paskou jako neprujezdne. Co kdyby začalo hořet a technika hasiču by stalla bez možnosti přejet?Myslite ,že někdo ze zasahujicich hasiču zna ty tři čisla vedoucich stavebnich praci.Diky za odp.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Martin Muž

Založeno: 15.09.2009, 21:39

Bohužel v těchto mezích slovo TRPĚLIVOST už pomalu strací na významu... Na jednu stranu jsme My Občané obce Hradku museli s tímto břemenem počítat ALE na straně druhé jsme vůbec nevědeli o tom kolik problemu s touto věci bude! Věc prašnosti byla zatim vyřešena provizorním postřikem.... Ale co bude dál???? Přece nemůžete stále se usedající prach na občanech obce řešit odkazem na tel. čísla na stavbyvedoucí????

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: xx Žena

Založeno: 24.09.2009, 19:52

No, dnes jsem jela nahoru od nádraží a málem jsem po DRUHÉ přišla o zrcádko! Na obou stranách zaparkovaná auta, kdyby úplně nakraji, jenže stojí do půl cesty!! To už není normální! A jak říkám, už jednou jsem přišla o zrcádko kvůli toho!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Martin Muž

Založeno: 24.09.2009, 19:59

Kdyby jen o zrcatko... Tady jsou ve hře hlavně nervy....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Muž

Založeno: 28.09.2009, 12:16

to si snad děláte srandu ne ? prujezd u nádaží je zastavený a skuste si projet ten tankodrom od podjezdu u české školy až spátky k nádraží!!!! to je děs a naš pan starosta s tim pocitam neudělá nic !!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Bruno Muž

Založeno: 29.09.2009, 12:37

Přeci na schuzce na Harcově bylo řečeno ,že než uzavře želez.přejezd bude položen živičny povrch.Alespon jsem tomu tak rozuměl.Necapu proč na noc uzaviraji přejezd.Podjezdem u Č.školy to v noci bez poškozeni auta nejde.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Teddy Muž

Založeno: 29.09.2009, 16:12

Nazdarek!moje řeč!večer je přejezd nesmyslně uzavřeny a přitom je v pořádku tady by chtělo asi taky dotaci na nové auto!zaplat Pán Bůh,že je počasí ještě jakž takž rozumné a není bláto!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Žena

Založeno: 19.10.2009, 10:32

Jak se říká "nechci nic říkat, ale na moje slova dojde" a taky že došlo. Včera večer na přejezdu závory spuštěné, červené světlo a vlak dlouho dlouho nikde. (Nebo jiný extrém, závory se zvednou aniž by cokoliv projelo, nastartovat auto, zařadit se za auta před sebou,tyto stihnou projet, následně se závory zase spustí, vypnout motor, a za 2 minuty opět startovat, protože závory jdou nahoru a opět nikde nic...)
Harcov zavřený, cesta od podjezdu u školy se nedá nazvat cestou, takže "hurá" do Návsí (cestou mít to štěstí a nepotkat tatru, domíchávač atp.), vystoupit z auta, zkontrolovat situaci, porušit dopravní předpisy a přejet na červenou. Toto budeme muset snášet do kdy, do příštího roku???!!! Když už nic, tak odstranit na přejezdu závory, ať třeba hasiči můžou projet (kolem závor to jde fakt blbě) a nemusí až do Návsí, kde v zimě vyjet ten kopec bude asi docela "sranda"...
Jedním slušným slovem - nedořešené

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Žena

Založeno: 20.10.2009, 15:56

Zdravím, v neděli odpoledne jsem stála na železničním přejezdu nejdříve 15min pak se naštěstí závory zvedly a po druhé dvacet min a projela jsem jenom díky tomu že mi jedna dobrá duše závoru zvedla a podržela, couvnout a objet jsem to nemohla protože se už za mnou vytvořila kolona!!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Muž

Založeno: 20.10.2009, 16:36

Škoda že naše generalita nebydli za štrekou určitě by něco vymysleli

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Muž

Založeno: 03.08.2010, 07:18

Ja bych vas mel osobne taky v pi+i.Sam sem jezdil s domichavacem a neni to jen tak jak si myslite popojet s tim kousek. Bohuzel veze beton a vetsinou rychle tuhnouci takze ta pul hodka co za nim pockate vas myslim uz nezabije!A uvedomte si ze on taky musi celou tu kolonu vystat taky nez se na to misto dostane.Chapu ze se chcete vrati domu v klidu ale ten chlap taky a narozdil od vas co si odkroutite 8h v TŽ on venku v desti na primem slunku proste za kazdeho pocasi stoji min12h a to nemluvim o tom 40stupnovem hycu v kabine nakladaku.Myslim ze byjste si to meli vsichni skusit nez zacnete pak na nejakeho sofera vykrikovat.Taky si uvedomte ze bez nich se ta cesta nedodela a bude se to jeste vice zdrzovat.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Dálnice

Autor: Muž

Založeno: 03.08.2010, 07:25

PROBOHA JE TAKOVY PROBLEM CHVILI VYDRZET?!!! Ted same stiznosti a tak ale ti chapi toho maji taky plnou pr_el..... Kdyz bude silnice hotova tak se vam po ni bude ale dobre ty ri_e vozi co? To pak zapomenete na to jak jste stali a stezovali si.... Cele takove diskuse jsou akorat na prd a hnusi se mi.......Stejne jako ta nesmyslna stavka na prechodu.....

Odpovědět na příspěvek