Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

uzavírka

Autor: grudčaně Muž

Založeno: 27.06.2007, 11:39
Odpovědí: 4

Dámy a pánové, vážené zastupitelstvo dle informaci z tisku proběhne v době od 1.7. do 18.8. částečná uzavírka silnice 1/11. Od osob znalých situace budou se tvořit několikakilometrové kolony aut. Toto bude pravděpodobně první ukázka výsledku vašeho rozhodnutí o obchvatu středem obce. Neuvažujete o přidělení plynových masek a špuntů do uší, přinejmenším pro občany bydlící v bezprostřední blízkosti této komunikace...? Děkujeme předem za klidnou a uvážlivou reakci.
Přejeme klidnou a zaslouženou dovolenou.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: uzavírka

Autor: hradečan Muž

Založeno: 28.06.2007, 15:31

Můžeme se ale pyšnit originalitou: v celé republice(ve světě je to běžné) se staví obchvaty ale my budeme mít "průtah" středem vesnice, aby všichni pocestní, až budou dlouhé chvíle popojíždět v zácpách, měli možnost přemýšlet, jaképak měla tato obec zastupitelé, kteří tuto variantu schválili.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: uzavírka

Autor: obyvatelka Žena

Založeno: 05.07.2007, 20:08

plně souhlasím s příspěvky,tato varianta je ostudou celého zastupitelstva a povede k vysídlování Hrádku.Ale máme fakt originalitu....obchvat středem....to se jen tak nevidí.Možná přijede i Nova si tohle natočit.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: uzavírka

Autor: takyobčan Muž

Založeno: 06.07.2007, 19:04

Po dnešku už je mi jasné, proč se tak rychle pospíchalo s rozšířením kapacity hřbitova - hluk, zplodiny z kolony kamionů, rizika při předjíždění,aj. Čas ukáže.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: uzavírka

Autor: nechápavý Muž

Založeno: 11.07.2007, 21:09

Fakt nechápu to co se momentálně děje na silnici! K tomu abych mohl řídit vůz potřebuji býti klidným,momentálně to bohužel nejde.Přímo zuřím!!! Cesta mi trvá skoro hodinu tam hodinu zpět a to mě fakt štve!!!

Odpovědět na příspěvek