Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Revitalizace Olše

Autor: Jozef Kudela Muž

Založeno: 07.02.2009, 09:12
Odpovědí: 0

Vážení zastupitelé .
Poslední dobou se setkávám málem ve všech médiích se široce popisovaným tématem – revitalizace Olše .
Budu citovat z Práva ze dne 7.2.09 – „ Miliardový projekt zahrnuje vybudování 100 km kanalizací v osmi obcích a výstavbu čtyř čistíren odpadních vod a jemuž loni na podzim hrozil krach, má stále větší šanci na realizaci “ .
S tímhle projektem jsou spojovány všechny okolité obce kromě Hrádku .
Proto se Vás táži, volení zastupitelé naší obce, nešlo toho využít a připojit se s tomuhle kolektivnímu tažení ve prospěch našeho Hrádku ?
Pán Borski mi bude okamžitě oponovat, že nedosahujeme hraniční počet 2000 obyvatel, ale jsem přesvědčen , že tenhle nepodstatný fakt by asi v tom kolektivním přístupu zanikl !
Kromě toho, přesvědčujete Vaše voliče, že v nedaleké budoucnosti máte už připraven projekt výstavby kanalizace v naší obci . Takže máte většinu práce uděláno !!!
Jsem přesvědčen, že by Vás nikdo ze zastupitelů okolních obcí z jednání nevyháněl .
Z druhé strany jsem přesvědčen, že při Vaší „úspěšnosti“ při získávání dotací by to mohla být jen dobrá škola do budoucnosti .
Přiznám se, že bych nerad ( a snad se mnou bude souhlasit více občanů Hrádku) opět někde četl anebo slyšel, že už je pozdě a jak jste se ale opět všichni snažili!!!
Anebo, podle standardů zavedených v naší obci, budete o Vašem neúspěchu striktně dodržovat informační embargo .

Jozef Kudela

Odpovědět na příspěvek