Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Pavel Tomčala Muž

Založeno: 05.02.2009, 19:41
Odpovědí: 30

Dnes, prostřednictvím oficiální e-mailové pošty podatelna@obechradek.cz byl doručen dopis tohoto znění:

Vážený pane starosto,

pokládám za potřebné Vám sdělit, že pokud do 5. 2. 2009 mi e-mailem nesdělíte, že ze své funkce starosty obce Hrádek odstupujete, tak jsem rozhodnuty znovu otevřit některe Vaše kauzy, ( do kterých jsou zapleteni i další zastupitele včetně úřednic OÚ Hrádek ) a dokázat Vám, jak moc jste v některých z nich pochybil. V případě, že odstoupíte, tak Vám ručím za to, že o Vašich chybných rozhodnutích už nikdy s nikým nebudu mluvit !!!
Věřím, že moji nabídce vyhovíte.
Děkuji za pochopení

Pavel Bocek
Hrádek č. 294
( mob:732 415 684 )

Zde je moje stanovisko k této „nabídce“:

Jsem přesvědčen, že tento dopis výrazně překračuje hranici slušnosti a je třeba se takovýmto provokacím bránit právní cestou. Žádné skutečné kauzy neexistují, jedná se pouze o dlouholetou neúnavnou snahu autora dopisu zdiskreditovat mou osobu v očích veřejnosti. Myslím, že k tomuto není co dodat, každý má možnost si udělat vlastní názor sám.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 07.02.2009, 17:06

Vážení zastupitele,

abych mohl do této "starostové" diskuze něčím užitečným přispět, tak bych potřeboval nejdřív vědět, jestli tuto diskuzi skutečně založil náš pan starosta Pavel Tomčala, protože "jeho" podpis pod "jeho" stanoviskem chybí! Proto bych si Vás dovolil požádat (poprosit), aby aspoň dva z Vás mi písemně potvrdili (vložením svého příspěvku), že tuto diskuzi skutečně založil on a že i stanovisko, pod kterým není podepsán je rovněž jeho.
Děkuji za pochopeni.

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 07.02.2009, 17:43

Pane Bocku,
Váš dopis, který starosta zveřejnil, došel oficiální poštou na obecní úřad z vaší e-mailové adresy. Viděl jsem ho na vlastní oči a rovněž vím, že se starosta chystal na něj reagovat. Dneska jsme spolu, pane Bocku, telefonicky hovořili. Říkal jste mi, že jste volal starostovi, zda ten příspěvek skutečně psal. Řekl jste mi, že on sám vám do telefonu sdělil, že ano. Tak nevím, co tu hrajete za divadýlko a proč to potřebujete vědět po zastupitelích, kteří s tím nemají nic společného.

Dále jsem vám sdělil, že se k tomu nebudu vyjadřovat, nejprve byste se měl vyjádřit vy, buď ho dememtovat, že není z vaší dílny anebo ho potvrdit. Pokud je pravda, že jste ho psal vy, nemíním ztácet čas planou diskuzí o této špinavosti. Timto by se měly zabývat jiné orgány a ne zastupitelé.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Tina Žena

Založeno: 08.02.2009, 13:55

Je vidět, že pan Bocek opět ožil, a to po té co mu zemřeli oba rodiče.
Milý obecní úřade myslím , že se máš na co těšit, nebot diskuse začne být opět
plná jeho blábolů. Přeji silné nervy při odpovědích nad dopisy diváků.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Stanislav Czudek Muž

Založeno: 08.02.2009, 16:07

V lidském společnosti jsou přijatá nepsaná morální pravidla, mezi které patři někomu vyjádřit soustrast, lítost nad ztrátou někoho blízkého, vyslovit ji slovně kondolence, anebo když s danou osobou neudržují kontakt v myšlenkách si říct „chudák je mi ho líto“, ať je dotyčný taty či onaký. I staří Řekové a Římane v době války nechávali nepříteli čas na pohřbení mrtvých a tím vyjádřili čest zemřelým za statečnost, a úctu pozůstalým rodinám.
Milá paní Tino to co jste předvedla ve svém článku je hyenismus, ke kterému se na těchto stránkách veřejně hlásíte a hodně to napovídá jaký jste ve skrytu své duše člověk (ještě k tomu anonymně = zbabělé). Je mi úplně jedno o kým by jste vlastně psala (Pavel nebo Josef atd….), srší z Vás zášť, zloba a nenávist.
Stanislav Czudek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 08.02.2009, 14:34

Pane místostarosto,

nejdřív nežli budu reagovat na Váš příspěvek do této diskuze, tak si tu dovolím vložit část Vašeho textu, který jste nedávno napsal:

Zneužívání diskuze. Autor: Robert Borski Založeno: 03.02.2009, 20:25
Existují anonymové, kteří šíří jenom zlobu. Naivně očekávají, že jim někdo bude seriozně odpovídat. Ve většině případů jsou to zbabělci, ukájející se svým egem, dodávajíce si odvahy plejádou silných slov, kteří sami nic pozitivního pro Hrádek neudělali. Často se titulují „my slušní a poctiví občané“. Bohužel, i tito zde mají právo diskutovat (pokud neporušují pravidla diskuze).
Nejhorším druhem anonyma je ten, který se podepíše jako Pavel Tomčala, odpovídá jako Pavel Tomčala, ale není to Pavel Tomčala. Ostatní si myslí, že starosta konečně odpověděl, ale jsou v totální iluzi, poněvadž jeho jménem odpověděl někdo, kdo se tváří jako silvestr, jindy napodobuje Moniku nebo K S. Takový zákeřně sofistikovaný anonym.

Proto mě velmi udivuje, pane místostarosto, že Vy ještě před par dny tak horlivý odpůrce anonymu, jste dnes jejich největším zastáncem. Z toho usuzuji, že ani Vy nemate v této záležitosti žádné čestné úmysly. Rovněž mě udivuje, že ani Vy ani pan starosta jste si u mě aspoň telefonicky nic neověřili.

A co se tyče mého včerejšího rozhovoru, s našim panem starostou, tak pan starosta mi nejdřív řekl, že se semnou nehodlá v této záležitosti o ničem diskutovat, protože nemá úřední hodiny. Až potom mi řekl, že tuto diskusi skutečně založil on a vložil zde i cely úvodní text, ale že se pod něj nepodepíše především proto, že když my děláme cypoviny (tak mi to řekl doslova) tak on je bude dělat také!!! Jak můžete, pane Roberte po mě chtít, abych věřil těmto starostovým „cypovinam“. Proto Vás žádám, jako správce těchto stránek, abyste v této věci oslovil pana starostu a požádal ho, aby mi hned zítra ráno vystavil písemný doklad, že úvodní text do této diskuse vložil skutečně on!
(Já přece nemam důvod činit žáden první krok, protože já jsem tuto kauzu nezveřejnil. Doufám, že už to konečně pochopíte)

A závěrem Vás chci, pane Roberte ještě jednou poprosit: Přestaňte už konečně ve všech těchto internetových diskusích vystupovat, jako jakýsi hlídací pes veškerých průseru našeho zastupitelstva. Mate přece celou řadu jiných rozpracovaných diskusi, kde dlužíte našim občanům některé Vámi přislíbené odpovědi. Tuto diskusi si podle Vás založil náš pan starosta, tak mu dejte prostor se vyjadřovat. Navíc jste měl možnost 2 dny na to, abyste na starostovou otázku nějak reagoval. Vždyť tuto klasickou otázku zakončenou otazníkem položil starosta i Vám. Já myslel, že pokud už vstoupíte do této diskuse, tak se aspoň nejdřív před tím sám zeptáte starosty, jestli tuto diskusi skutečně zahajil on, a pak tu zdělite jeho jasne stanovisko. A to Vy jste neudělal! Vy se tu naopak snažíte co nejvíc zcela skreslovat některé fakta a tím i nadále mast veřejnost.
Děkuji za pochopeni.

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: A.Sikorová Žena

Založeno: 08.02.2009, 18:44

Pane Bocku,
přestávám se v této diskuzi naprosto orientovat.
Proto Vás naléhavě prosím, abyste zde jasně a stručně napsal, jestli jste autorem dopisu, který byl zaslán na podatelnu a následně vložen do této diskuze.
Obávám se, že pokud tak neučiníte, nakonec zde zůstanete sám a nikdo Vás nebude brát vážně. Mě se celá záležitost jeví velmi podivná, protože jindy okamžitě reagujete na jakýkoliv příspěvek a najednou čekáte, až Vám někdo potvrdí, kdo to tady vložil. Mě spíš připadá, že na to nemáte co říct a získáváte čas.
Takže pokládám znovu původní otázku a čekám jednoslovnou odpověď.
Jste autorem toho dopisu?

Sikorová

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 09.02.2009, 20:11

Vážená pani Sikorová,

ani já se už v této diskusi příliš neorientuji. Proto by bylo asi vhodnější aby jste neprosila mě, ale poprosila našeho pana starostu, který tuto diskusi podle pana Borského založil, aby Vám odpověděl zcela jednoznačně, jestli tak skutečně učinil. Mě už totiž připadá až tak trochu komické, že se na tuto základní otázku Pana Tomčale doposud nikdo nezeptal ani z jeho koaličních zastupitelů. Jako by měli všichni obrovsky strach z toho, že dopadnou obdobně, jako jsem momentálně dopadl já v očích veřejnosti!
Za sebe Vám můžu říct a slíbit, že ode mne se jednoznačné odpovědi určitě dočkáte! Dokonce si Vám dovolím slíbit, že jednoznačné odpovědi se dočkáte i od pana starosty Tomčaly!

Ale pochopte, že mě momentálně tato situace i celkem vyhovuje. Dnes jsem byl například na obecním úřadě a všichni mi tam byli tak vstřícní, jako snad ještě nikdy před tím. A to si pamatuji doby, kdy jsem tam chodíval skutečně za velkých obav. Je sice pravda, že jsem neobdržel písemné doklad o tom, že úvodní text do této diskuse tu pan starosta skutečně vložil, nebo nevložil, ale to mi až tak nevadí, protože to určitě jednou udělá. A strach z toho, že tu nakonec zůstanu v této diskuzi sám, jak vy píšete, tak to rozhodně nemam. Vždyť já jsem přece paní Sikorová tuto diskusi nezaložil. To učinil údajně pan Tomčala, takže když už tu někdo zůstane sám, tak to bude pravě on.

Možná bych Vám měl ještě sdělit, že našemu panu starostovi Pavlu Tomčalovi nevěřím už od té doby, kdy si pod svoji fotografii na předvolebním letáku nechal napsat, něco v tom smyslu: že se sice už dopustil některých chyb, ale že se tyto chyby pokusí napravit. (tento leták možná budete mít ještě někde doma) A když jsem pak jednou za ním přišel na obecni úřad a zeptal se ho, jakých konkrétních chyb se dopustil, tak mi odpověděl, že žádných. Když jsem mu další úřední den předložil stejný dotaz písemně, tak mi řekl, že mi stejně neodpoví. A když jsem se ho zeptal, proč tak nechce učinit, tak mi s úsměvu na tváři odpověděl něco v tom smyslu, že on sám nejlíp ví, jak má s lidmí manipulovat, aby byl zvolen i v dalším funkčním období… a jak to tenkrát všechno dopadlo, tak o tom zas možna někdy příště.

Ale abych aspoň něco víc vstřícného pro Vás učinil, tak hned zítra se v této diskusi pana starosty zeptám, aby mi pokud možno něco bližšího sdělil k této kauze. A když přijdete tuto středu na zasedaní našeho obecního zastupitelstva, tak tam se už možná dokonce dozvíte všechno.
Děkuji Vám, že jste měla odvahu se zeptat neanonymně.

Dobrou noc


Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: A. Sikorová Žena

Založeno: 09.02.2009, 22:11

Pane Bocku,
to, že jsem se zeptala neanonymně mi nebylo vůbec nic platné, protože odpovědi na mou jednoduchou otázku jsem se stejně nedočkala. Kdy už konečně pochopíte, že mě vůbec nezajímá, kdo to tady vložil, ale kdo ten dopis napsal!!!!!!
Nechápu na co bych se měla pana starosty ptát?
Nevím, jak jste dopadl v očích veřejnosti, ale vím, jak jste dopadl v mojich očích.
Tím, že mi nejste schopen odpovědět, jste mi už ve skutečnosti odpověděl. Takže se už neobtěžujte. Chápu, kdo je autor a zároveň velký zbabělec. Taky jsem pochopila, že jestli Vám někdo v těchto diskuzích odpoví, prožíváte malý orgasmus!!
I moje děti dokáží na jasně formulovanou otázku odpovědět ANO - NE.
Debatovat s Vámi, je obrovská ztráta času. Jsem ráda, že mi to došlo docela včas.
Přeju Vám, aby Vám už konečně svitlo.
Dobrou noc
Sikorová

PS: Škoda, že tuto středu už něco mám. Vidět Vás v akci, musí být nezapomenutelný zážitek!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 11.02.2009, 12:35

Pane starosto,

nežli se vyjádřím k některým současným záležitostem v naši obci, tak si dovolím trochu zavzpomínat na jedno z nejtěžších a nejsložitějších období mého dosavadního života. Dělám to velmi nerad, protože už dobře vím, že jakmile na to období začnu vzpomínat, tak stále ještě nejsem schopen o tom nejen plynule a srozumitelně mluvit, ale nejsem dost dobře o tom schopen ani dostatečně jasně a vystižně psát. Je velmi pravděpodobné, že právě to bylo cílem některých praktik a „léčebných metod“ bývalého totalitního systému, o kterých se právě kvůli tomu, ani ještě dnes nic moc neví. Domnívám se, že jedině člověk, který by prožil něco obdobného, jako jsem prožil já, tak by mi byl schopen dostatečně jasně porozumět. Takže se nebudu příliš divit ani Vám ani nikomu jinému, kdo smysl a cely text tohoto mého dopisu nepochopí. Nejsmutnější na tom je ale to, že obdobné těžká životni období, ale poněkud už v kratších intervalech, jsem byl nucen prožit i po revoluci, a to i s Vašim přispěním!!! Ale o tom se podrobněji zmíním možná někdy příště…

Takže: V roce 1971 jsem nastoupil do třineckých železáren na ocelárnu III, kde v té době byly ty nejtěžší pracovní podmínky v celých třineckých železárnách, a kde pracovali většinou jen lide z politicky nejméně spolehlivých rodin ovládáni malou hrstkou komunistu, kteří většinou pracovali jen ve vedoucích funkcích. Musím ale říct, že jsem tam pracoval v kolektivu těch nejskvělejších lidi (dělníku), jaké jsem kdy poznal a byl jsem tam naprosto spokojen. Pokud vím, tak Vy jste v té době, jako člen komunistické strany pracoval také v třineckých železárnách, ale jako jakýsi prominentní osobní řidič těch největších komunistických činitelů a pravděpodobně jste byl spokojen rovněž. Nevěřím tomu, že na takovém to lukrativním místě by bývalý režim nechal pracovat, jen obyčejného řadového komunistu…

V roce 1974 jsem se poprvé dostal do menšího sporu s bývalým totalitnim režimem a byl jsem odsouzen k peněžitému trestu a půl roční podmínce. Už tenkrát náš národní výbor v Hrádku vypracoval pro soud můj posudek, ve kterém jsem byl vylíčen, jako ten největší gaunér v naši obci a to i přesto, že jsem v té době žil naprosto normálním občanským životem. Jediný důvod k tomu asi byl ten, že jsem byl synem otce, který v druhé světové válce byl řádovým vojákem Wermahdtu. Po tomto soudím procesu jsem byl přeložen z ocelárny III na ocelárnu IV, kde naopak byly celkové pracovní podmínky jedny z nejlepších, ale přesto tam byly některé pracovní místa, které se daly srovnat s ocelárnou III. Co bylo ale pro mě nejhorší, tak to bylo to, že tam, jako za jakousi odměnu, v naproste většině pracovali jen ti nejuvědomělejší soudruzi, kteří samozřejmě měli obsazené i ty nejlepší a nejlépe placena pracovní místa. Nám par jedincům, kteří jsme nebyli členy strany a kteří jsme tam byli zcela evidentně přiděleni na jakousi převýchovu, zůstala samozřejmě jen ta práce nejtěžší a nejméně placena. Ale i to by se dalo vydržet, kdyby tam nevládla obrovská šikana ze strany vedoucích pracovníku ocelárny. Mě však v té době příliš nevadla ani ta šikana protože veškeré pracovní povinnosti jsem si stihal plnit, troufám si tvrdit dobře, možná až vzorově. Navíc po práci jsem si žil naprosto klidným a spokojeným rodinným životem. Takže to všechno stále ještě šlo celkem dobře vydržet. Ale už v té době jsem si začal uvědomovat, že tak obrovskou psychickou a fyzickou zátěž člověk prostě nemůže dlouho vydržet…

Když v roce 1986 se začaly u mě projevovat první závažnější zdravotní problémy, tak jsem začal nejdřív slovně a pak i písemně poukazovat na nesnesitelné pracovní podmínky a k tomu i na už zmíněnou šikanu a dožadoval se nápravy. Reakce vedoucích pracovníku ocelárny byla taková, že ode mě začali požadovat ještě větší pracovní výkon a šikanu ještě víc vystupňovali!!! Moje reakce zas byla taková, že jsem začal silně kritizovat cely míst komunisticky systém. (Slovo místní píšu proto, že jsem se v té době příliš o celostátní politiku nezajímal a dokonce jsem věřil, že všude jinde v naši republice komunistka politika funguje celém dobře.) Výsledkem moji kritiky bylo to, že jsem byl donucen pracovat v těch nejtěžších pracovních podmínkách za obrovských zdravotních problému. Na řádné léčeni a nemocenskou jsem prostě neměl nárok. (Například zcela běžně jsem byl nucen pracovat s teplotami až 38°C !!! ) Navíc téměř po každé denní směně, místo odchodu domu, jsem byl nucen podstupovat různé velmi nepříjemné výslechy a pohovory s pracovníky Stb… Výsledkem této dlouhodobé štvavé kampaně vedené proti mojí osobě bylo to, že můj zdravotní stav se až natolik zhoršil, že to už nevydrželi i někteří řadoví komunisté a začali se dožadovat pro mě nějakých opatřeni. Na jejích žádost jsem byl převezen praktický rovnou z práce do nemocnice. A výsledek? 730 dnů téměř nepřetržité pracovní neschopnosti!!! Kdyby v té době do celého případu nevstoupil jeden čestný a odvážný lékař, tak si troufám tvrdit, že dnes bych už tu nebyl. Měl bych ještě podotknout, že celou tuto dobu se mi povedlo aspoň částečně zdokumentovat i pomoci lidi, kteří byli v KSČ. Takže si dovolím tvrdit, že ne všichni komunisté byli špatni lide!...

Pak přišel rok I991 a největší komunističtí funkcionáři nejen na ocelárně IV, ale i v celých TŽ už dávno měli odevzdané svoje stranické průkazy, ale téměř všichni ve svých funkcích setrvávali nadále. A tak když jsem se jen trochu v nemocnici zotavil dostal jsem hned od nich vypověď pro nadbytečnost a to i přesto, že moje pracovní místo zůstalo nadále zachováno! V té době jsem měl 3 nezaopatřené děti a žádné volné pracovní místa ještě nikde neexistovaly! Proto mi Úřad práce téměř dva roky ani žádnou práci nabídnut nemohl. Pak mi postupně skončila finanční podpora v nezaměstnanosti, byly mi odebraný veškeré sociální dávky a nakonec i protiprávně (!) přídavky na všechny 3 moje děti. Byl jsem prohlášen za občana sociálně nepotřebného. Já si myslím, že to všechno bylo učiněno především proto, že právě v té době vrcholil můj soudní spor s třineckými železárnami a já jsem jej měl velkou možnost vyhrát a vrátit se zpět pracovat do TŽ. Kdyby už tenkrát sociální komise OÚ v Hrádku, která se začala moji neutěšenou situaci zabývat a jejímž členem, nebo dokonce předsedou byl pan Bronislav Walek, převzala ode mě 30ti stránkový vsázek různých dokumentu, které svědčily zcela jednoznačně v můj prospěch a zaslala ho jménem naši obce přímo k soudu, tak, jako jsem je o to žádal, protože soud ode mě tyto dokumenty odmítl převzít, tak jsem přesvědčen o tom, že bych tento soudní spor vyhrál a žádné další větší problémy by pravděpodobně v mém životě už nenastaly. Bohužel, tato komise nejen že odmítla tyto písemné materiály ode mě převzít a odeslat k soudu, ale i odmítla uvést do zápisu z jednáni s jakými písemnými materiály jsem je vlastně seznámil. Ale to jsem se dozvěděl až 2 roky pote, co mi konečně po mých opakovaných urgencích byl zápis z daného jednání vydán, a kde byla uvedena jen jedna jediná věta tohoto zněni: „Komise byla s celou moji záležitostí obeznámena“. Za zmínku možná ještě stoji i to, že mi při tomto jednáni bylo tenkrát nabídnuto 5 000, -Kč. z rozpočtu naši obce, jako jakési gesto dobré vůle. Tuto finanční částku já jsem tenkrát odmítl, protože jsem to považoval jako úplatu za jejích absolutní neschopnost a neochotu…

A teď se ještě aspoň stručně pokusím vyjádří k Vaši osobě pane starosto: Jsem přesvědčen o tom, že od prvních dnů, kdy jste nastoupil do funkce starosty naši obce, děláte všechno proto, aby se mi nikdy nepovedlo dostatečně jasně objasnit aspoň některé politické zločiny, které byly spáchané v Třineckých železárnách v době totality. Od samého začátku co jste ve své funkci se mě snažíte dostat pod obrovský tlak nejen našeho zastupitelstva, ale i cele naši veřejnosti. Nikdy jsem nijak zvlášť nepátral po Vaši minulosti, ale jsem přesvědčen o tom, že přinejmenším jste musel velmi úzce spolupracovat z bývalou Státní bezpečnosti(Stb). Jak jinak si mam totiž vysvětlit, že metody které i dnes vůči mně používáte, jsou téměř stejné, které už kdysi vůči mně používala i Státní bezpečnost. Jako příklad uvedu, že ještě nikdy jste naším zastupitelům nepředložil jediný písemný doklad, který by svědčil aspoň trochu v můj prospěch. Na mysli mám už zmíněny 30ti stránkový vsázek mých dokumentu. A naopak, zejména v začátcích své funkce, jste našim zastupitelům předkládal jen ty písemné materiály,( některé z nich jsem psal i já, ale už vesměs pod obrovským psychickým nátlakem), které svědčily jen zcela jednoznačně v můj neprospěch. Tyto negativní informace o moji osobě se samozřejmě dostaly i na veřejnost a proto se ani dnes některým lidem příliš nedivím, že na mojí osobu reagují tak, jako reaguji…

Proto Vás žádám pane starosto, abyste dnes na zasedáni obecního zastupitelstva o moji osobě, buďto vůbec nemluvil, nebo nejdřív našim zastupitelům přečetl cely text tohoto dopisu. Myslím si, že naše zastupitelstvo se má zajímat především o věci veřejné. A pokud Vy pociťujete ke mně nějaké velké výhrady, tak to řešte právní cestou a ne cestou našeho obecního zastupitelství. Já to jen uvitam!

Rovněž Vás žádám, aby jste dal tento dopis na vědomi všem zastupitelům obce Hrádek.


Pavel Bocek
Hrádek čp. 294
739 97

(Tento dopis bude dnes do 13,OO hod. odeslán na e-mailove adresy starosty Pavla Tomčaly a Obecního úřadu v Hrádku.)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: janek koszula Muž

Založeno: 11.02.2009, 16:02

Pavle asi přežyvoš ciynžki obdobi, Vašom rodzine zasahla smierc a tys stracil smysl žavota.Je to určite blogoslaviynstvo jak sie človiek dožyje kupa rokov a umře se doma bez viynkšych bolesci.Nieviym čy to vnimoš ale miol bys byc zato vdziynčny.Niechcym sie tak osobnie vyjadřovac ale Tvoj životopis mie ku tymu nasmierovol.Myslym žebys sie nimiol vracac ku viecom kiere ci tak ubližyly jyny se tym otviyroš stare rany kiere už možna byly zagojone.Poslocholech v televizie jednego pol. vieznia kiery siedziol nievinnie 20 rokov v basie.Na otazke čy čuje jakomsi zašt na tych komonistov co go nievinnie zavřili odpoviedziol že ni.Moc žech musiol nad tym rozmyslac bo to nima latve, aj ta redaktorka byla v šoku.Jo by ci žyčyl abys poradzil sie dzivac do přodku a niebabrol sie v minulosti.Beje ci lepi aj calej Tvoi rodzinie. možna aj dziedzinie janek koszula

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 12.02.2009, 19:52

Servus Janku,

moc pieknie sie czytajóm ponikiere Tvoje móndre slowa, ale to, co sie kónkretnie tycze mojigo smyslu žywota, tak sie isto troche mylisz. Jo se myślym, že smysl žywota žech naopak niestracil nikdy, to značy ani teraz, ani nikdy przed tym. Je sice fakt, že smierć dwóch najbližszych ludzi isto každego czlowieka strasznie moc zaboli, ale jo to bierym tak, jako to piszesz i Ty, že to dla nich obóch bylo urczite blogoslawiynstwo.

A z tym dziwanim sie doprzodku je to podle mojigo nazoru asi taki: Jo se myślym, že jeśli ci fórt kdosi stji w ceście a bróni ci we wyhledu, tak je isto dobre mu aspóń roz za czas troche przypómnieć jego wlasnóm minulost. Aji tyn polski wienzień, kiery 20 roków siedziol w basie niewinnie, to tak isto zrobil, bo inaczy by przeca nigdzi o tam niemówil.
A to, že nieczuje zašť, nebo po naszymu powiedzianie, potrzebe jakisi pomsty, nebo odplaty, je zaś kapke cosi inszego. Dóm ci taki maly prziklad ze swojigo žywota. Byly by aji wiynksze prziklady, ale ty by už tu tak do tej naszej dyskusyje moc dobrze niezapadaly:

Hnede w piyrszym wolebnim obdobi naszego pana starosty, žech sie dostol do wielkigo sporu i z jednym bywalym naszym zastupitelym, kiery mi w tej době dość fest ubližal. Ale jyny slowami na zasedani naszego zastupitelstwa. To samozrzejmie starczylo na to, aby sie i z tego hned narobily wielki plotki po dziedzinie. V tej dobie žech przežywol nijyny ty straszne ciynžki chwile o kierych sie už zminujym w dopisie panu starostowi, ale grozila mi i konfiskace mojigo majóntku w pore dzieśóntkach tysiónców korón, kiero sie samozřejmie na kóniec niekónala(!!!) a to i přesto, že eksekutor z policejnim doprowodem a zastupcem našego obecigo urzóndu byli až dóma u mie před dwjyrzami! Bylo mi wtedy naprosto jasne, že mie i nasz OU chce dostać jeszcze pod wiykszi tlak, niž jaki žech w tej dobje už przežywol.
Ale wrócim sie ku tymu naszymu bywalymu zastupitelowi: Od tej doby žech z nim nikdy niemówil až dziepro tak przed dwjyma rokami. A začlo to tym, žech se siednyl w gospodzie ku jego stolu. A wjysz co ón mi powjedziol? Až mu to wszystko przeboczym, že ón miol wtedy informacyje o moji osobje jyny od ponikierych naszych zastupitelów a že kdyby jednol jyny podle nich, tak by sie mi nikdy nijyny nieomówil, ale žeby ani nikdy niesiednyl zymnóm ku jednymu stolu. Z tego usuzujym, že už w tej dobie sie nejwjynksze plotki po dzedzinie robily prawje z wielkim prziczyniynim i naszego souczasnego pana starosty Tomčaly.

Tym Ci chcym Janku powjwdzieć to, že ani jo netoužim po žodnej pomscie ani odplacie a že žech je ochotny odpuścić každymu(!!!) a siednyć se z každym ku jednymu stolu, ale abych móg odpuścić konkretni osobje, tak potřebujym od ni wjedzieć, co wlaśnie odpuścić chce.
Tyn bywaly zastupitel mi jasně powjedziol za co konkretnie sie mi omówjo a z mojim odpuszczynim mu tak niebyl žodyn problem. Dzisio my sóm dokónca celkem dobrzi kamaradzi...
Mjol bych možne jeszcze podotknyć, že tynto zastupitel tu wtedy u nas miyszkol jyny pomiernie dość krótkóm dobe a mie osobnie nieznol.

Palo

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Jablunkovan Muž

Založeno: 13.02.2009, 20:12

Hledal jsem nějaké informace ohledně výstavby nové silnice a tak jsem narazil na tyto stránky.A vlastně bych vám tady do diskuse ani nepsal,ale vaše fórum je tak zaneřáděné nicneříkajícími bláboly pisatele Pavla Bocka,že je problém tu v tom jeho spamu vůbec něco najít.
Toto nemůže dělat normální zdravý jedinec,bez prodlení volejte docenta Chocholouška.Je to patrně normální psychopat.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: rozhodčí Muž

Založeno: 13.02.2009, 21:33

Děláš ostudu všem jablunkovanum!!! Proto se bojíš i podepsat, zbabělý psychopate!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 14.02.2009, 16:12

Pane rozhodčí,

já vím, že na hrubý pytel je nejlépe použit hrubou záplatu, ale přesto si myslím, že používat v této diskuzi slov, jako "zbabělý psychopat" není příliš vhodné. Já ani o takovou to nepřímou "podporu" opravdu nestojím! Myslím si, že by bylo vhodné se omluvit.

A to, že takoví to lide s obdobným slovním projevem, nepřímo podporuji nejen v této diskusi, ale i v jiných diskusích našeho pana starostu, je jiná věc. Aspoň si každý může udělat svůj vlastni úsudek, jací že to vlastně lide našeho pana starostu podporuji. Stačí se jen podívat například do diskuze "Věříte starostovi Pavlu Tomčalovi", kde nějaký "občan!" si dokonce vkládá za svoje "jméno" vykřičník, což asi znamená, že už hned při psáni svého pseudonymu křičí, a přesto si určitě mysli, jak vyplývá z jeho textu, že není zakomplexovaný.
Děkuji za pochopeni.

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Hanka Žena

Založeno: 14.02.2009, 10:46

Milý pane Jablunkovane, určitě znate rčení, kdy zloděj volá "chyťte zloděje". Není to náhodou Vaše volání docentu Chocholouškovi?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Hanka Žena

Založeno: 14.02.2009, 11:24

Tóz sie wrócym z pola, bo trzabyło kapke śniega z placu odciepać, kuknym co tu mómy na tyn naszym Gródku nowego: a ejhle! Móm tu napisany přispěvek a bez mojigo przyczyniynio...
Isto se to pan "rozhodčí" odpisuje pod mojim mianym, bo sie mu zodyn nie ozywo... albo jakisi inszy srandzista, no nic, doufam, ze nóm tu aspóń Jurek Kluz zostanie jyny jedyn, bo jego přispěvki sóm perfektni. A propo... jo tu piszym wyhradnie po naszymu. Tak sie miyjcie dobrze ludkowie, kapke zech sie zagrzoła, puścim se Ladowskóm zime od Jarka Nohavice a idym jeszcze cosi tego śniega łodchybować na pole ku tatowi, jak mómy tego Walentyna, tóz se go uzyjymy na polu ze śniegym. Gdo wiy kiej zaś beje tako piekno zima. Jyny szkoda, ze dziecka nimajóm feryje po niedzieli...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Hanka 1. nabo 2.? Žena

Založeno: 14.02.2009, 12:59

Chyba sie bedymy musieć pogodzić z tym, že tych Hanek je na Gródku wiyncyj. Jo ale mogym dokozać, žech je prawokorzynno (w obczance móm miejsce urodzynio Hrádek),co znaczy, že žech nima z tej wylyngarni z Trzyńca na Sośnie. Za naszych młodych roków to były same Jewule, Hanule, Marynki, Zuzioki.Nasi tatowie nie znali Anželiki, Esmeraldy a tak dali. Mój starzik mioł jednego syna Janka a cztyry cery. A wszyscy cztyrzo ziyńcowie byli Janowie a tež sie z tym musioł pogodzić.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 14.02.2009, 21:07

Pane starosto Pavle Tomčalo,

(Vaše jméno a příjmení uvádím především proto, abyste nemyslel, že to všechno píši nějakému jinému panu starostovi.) Uplynulo už 7 dnů od doby, co jste mi do telefonu řekl, že tuto diskusi jste založil skutečně Vy osobně a zároveň jste do ní vložil i celý úvodní text a Vaše stanovisko. Z Vašeho tehdejšího vyjádřeni zcela jasně vyplynulo i to, že si ponecháváte určitý a dost velký manévrovací prostor pro to, abyste kdykoliv mohl říct, že jste tuto diskusi vlastně ani nezaložil. Ale o to mi už teď ani až tak moc nejde. Mě momentálně jde spíš o to, proč jste do dnešního dne tuto záležitost nepotvrdil, nebo nedementoval, když vidíte, jak to někteří naši občane vnímají, a jak se k tomu všemu vyjadřují?

Samotný fakt, že na Vaši úvodní položenou otázku „Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?“ doposud nikdo(!) z našich občanu neodpověděl ani anonymně, mě navádí k myšlence, že Vás už nikdo z občanu nebere ani trochu vážně. Nebo Vy mate snad jiné vysvětleni?
Když sleduji jiné internetové diskuse v některých obcích a městech tak vidím, že se občane doslova předhánějí v tom, aby mohli starostovi odpovídat, nebo aspoň s ním diskutovat. Kladu si tudíž otázku, co se to vlastně s našimi občany stalo a čím to je, že s Vámi nechtějí už ani diskutovat? Že by za tím vším byl jen obyčejný strach z Vaši osoby? Já si spíš myslím, že občanům došlo, že jste na ně vlastně nastražil velmi rafinovanou past, abyste je pak všechny, kteří by Vám na Vaši otázku odpověděli, mohl táhat po soudech, aby jako svědci svědčili ve Váš prospěch.

Domnívám se pane starosto, že jsem Vám dal už dost času nato, abyste se mohl k cele této záležitosti dostatečně jasně vyjádřit. Jelikož jste tak do dnešního dne neučinil, tak Vás ž á d á m (!), abyste se mi do zítra v této diskusi o m l u v i l za všechno to, co jste mi svým neuváženým, a lhostejným jednáním způsobil. Pokud moji žádosti vyhovíte, tak budu tuto kauzu považovat za navždy uzavřenou!!!
V případě, že ale moji žádosti nevyhovíte, tak jsem rozhodnut obrátit se z celou záležitosti na orgány činné v trestním řízení a podat na Vás trestní oznámení.

Děkuji za pochopeni.

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Teddy Muž

Založeno: 27.05.2009, 19:27

tak co bocusiu?uz
zes sie sklidnil ze uz tu nic niepiszes
z na staroste nebo jak?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: ......... Muž

Založeno: 28.05.2009, 09:55

http://www.palobocek.estranky.cz/clanky/otazky-pro-zastupitele-obce-hradek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Občan! Muž

Založeno: 03.06.2009, 00:50

Má jiné starosti....viděl jsem ho z asi třicetiletou ženou v Českém Těšíně a kamarádské objetí to určitě nebylo!!!!No jo,kdyby to jen věděla jeho manželka.....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Muž

Založeno: 03.06.2009, 11:16

Milý občane strejte se o sebe! Nebo zavidíte ???

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: ... Muž

Založeno: 03.06.2009, 15:02

Myslim si občane! že jestli tady budeš psát takové kecy tak si moc kamarádů nenaděláš... A je jen otázkou času než se provalí tvoje jméno tady na stránkách... Nemaš strach že ti pak někdo na ulici rozbije hubu??? Měl by sis vždycky dvakrát rozmyslet než něco napišeš. A jestli tě baví pomlouvat lidi co ti nic neudělali měl bys zvážit kariéru u nějakého bulvárního plátku kde bys uplatnil své šmírácké schopnosti... Tam bys určitě uspěl a možná by tvé články a fotky plnily titulní strany... S pozdravem tvůj věrny Odpůrce Občana!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Občan! Muž

Založeno: 03.06.2009, 20:48

Není co závidět....a potrefená husa se vždycky ozve!!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: ... Muž

Založeno: 04.06.2009, 19:23

Milý Občane! Nejsem ten kterého jsi tady pomluvil!!! Jsem jenom ten který nemá rád jak někdo anonymně pomlouvá někoho cizího!!! Kdyby ti napsal pan Bocek tak by se určite podepsal! On na to odvahu má narozdíl od tebe....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Tess Žena

Založeno: 04.06.2009, 21:44

Tady se člověk docela pobaví:-) Lidi jde vidět, že nemáte co dělat, je třeba vám dát více práce. Pane starosto máte to docela těžké tady:-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Občan! Muž

Založeno: 05.06.2009, 22:27

Tak proč se do toho sereš,milý Anonyme,když se to netýká Tvé osoby???

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: ... Muž

Založeno: 06.06.2009, 20:19

Seru se do toho tomu milý Anonyme protože Pana Bocka znám, a nesnáším jak někdo někoho pomlouvá aniž by se podepsal....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Muž

Založeno: 07.06.2009, 12:41

Vážený občane, to že někomu dala příroda do vínku nekontrolovatelné nutkání k šíření
své genetické informace je jeho věc, a jeho problém, ne tvůj. Zveřejňovat tady jména
se nehodí, je to ze strany nás chlapů ( pokuď si chlap) podrazactví.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?

Autor: Jelínková Žena

Založeno: 27.07.2009, 13:40

Na tuto diskuzi jsem se dostala úplnou náhodou při hledání informací o jedné místní firmě. Děkuji, tak dobře jako dnes, jsem se již dlouho nepobavila. Pan Boček RULES!:o)

Odpovědět na příspěvek