Zajączek wielkanocny

28. března 2018, 07:31
Tradycyjnie do naszego przedszkola zawitał Wielanocny zajączek. Wszystkie dzieci z nadchnieniem wyruszyły odszukać wielkanocnego skarbu w przedszkolu. Każde dziecko w swojej niespodziance odkryło czekoladowe jajko, kredki, kolorowankę, drewnianne puzzle i bublifuk. Uśmiechnięte buźki naszych przedszkolaczków odnosiły sobie do domu wielkanocne upominki .
Wszystkie Ekoludki życzą Wam słoneczne Wielkanocne Święta.
Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!

Wesołego Alleluja!

 • Zajączek wielkanocny
  Zajączek wielkanocny
 • Zajączek wielkanocny
  Zajączek wielkanocny
 • Zajączek wielkanocny
  Zajączek wielkanocny
 • Zajączek wielkanocny
  Zajączek wielkanocny
 • Zajączek wielkanocny
  Zajączek wielkanocny