Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil

8. dubna 2017, 16:45
Uklízeno! Mysleli jsme si, že vzhledem k počasí nikdo nepřijde. Sešlo se nás nakonec 36 dobrovolníků. Uklidili jsme známá místa. Odpadků je každoročně míň a míň. To je dobře.

Neměli jsme možnost akci přesunout na jiný termín, neboť příští víkend jsou Velikonoce a další sobotu Běh Hrádkem.  Děkujeme všem brigadníkům za obětavost, se kterou jste se dali do likvidace odpadu v okoli naší krásné Olzy a turistické stezky ke zvoničce, ikdyž lilo jako z konve. Přesto, ani někteří rodiče s malými dětmi se nedali odradit a akci neodpískali. Organizátoři si této skutečnosti velmi váží.  Vyčasilo se na závěr, při opékání párků, popíjení teplého čaje a přátelské, stmelující debatě. Úklidy naší obce jsou skvělou příležitostí k seznámení a kultivování mezilidských vztahů. Získáváme tuto zkušenost již řadu let.

Tak zase za rok. Snad bude co uklízet.

 

 

 • Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
  Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
 • Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
  Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
 • Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
  Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
 • Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
  Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
 • Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
  Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
 • Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
  Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
 • Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
  Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
 • Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil
  Vytrvalý déšť nám akci nepřekazil