Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Finále BAHL 2014.

Autor: Dalibor Otto Muž

Založeno: 15.03.2014, 08:42
Odpovědí: 2

Rok se sešel s rokem a já jsem měl opět tu možnost se dne 8.3.2014 v třinecké WERK aréně podívat na finálové hokejové utkání v rámci BAHL, kde družstvo HC Hrádek obhajovalo zlato z loňského ročníku, tentokrát proti HC IMPERATORS Třinec. Rozhodně jsem nebyl zklamán. Nasazení a dravost (s buldočí urputností) hráčů HC Hrádek bylo obdivuhodné. Není tedy divu, že se Hrádku obhajoba zlata (ve vynikajícím poměru 8 : 4) podařila. Je to krásná reprezentace obce Hrádek. Když si však k tomu ještě člověk uvědomí, jaký je vysoký věkový průměr hráčů v družstvu HC Hrádek a jaké mají podmínky (spíše nemají podmínky) k trénování např. oproti jejich finálovým soupeřům, je třeba hluboce smeknout.
Vážení pánové, dovolte mi, abych Vám poděkoval za krásný sportovní zážitek.
Dalibor Otto

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Finále BAHL 2014.

Autor: Tomáš Gorný Muž

Založeno: 17.04.2015, 22:04

Je s údivem, jak kluci mezi sebou fungujou, dá se říct odmala! Toto se vidí jen na vesnici a tak by to mělo být. Náš tým stárne, co se týče věkového průměru a to je třeba si uvědomit. Soupeři disponují mladýma klukama a to se určitě projeví v dalších sezonách. Věřme, že budou naši kluci dále pokračovat v úžasné serii, a budou využívat hlavně zkušenosti, které nasbírali v uplynulých letech...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Finále BAHL 2014.

Autor: Dalibor Otto Muž

Založeno: 18.04.2015, 12:30

Můj původní příspěvek je sice z loňské sezóny BAHL, ale jsem moc rád, že i v letošním roce je zcela aktuální.
Znovu tedy mohu týmu HC Hrádek srdečně poblahopřát k letošní úspěšné obhajobě zlata a ještě hlouběji si dovolím smeknout.
Dalibor Otto

Odpovědět na příspěvek