Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Hrazdy

Autor: František Sikora Muž

Založeno: 17.11.2013, 13:44
Odpovědí: 2

Zdravím
Všiml jsem si,že v Hrádku není co dělat krom fotbalu.Pro starší děcka tady nic není v parku jsou postaveny "průlezky" jestli se tomu tak dá říct,ale my starší nemáme co dělat a když člověk nemá co dělat tak většinou končí doma u počítače.Tak jsem přemýšlel s "kámoši" co bysme mohli dělat všimli jsme si sportu který se jmenuje Street workout posilování na hrazdách jenže hrazdy v Hrádku nikde nejsou a v parku je dost místa na postavení těhle věcí,které ani nejsou moc drahé bylo by tady aspoň něco navíc co by uspokojovalo i starší děcka,takže touhle cestou zkouším navrhnout něco co není vůbec na škodu a zeptat se jestli se tady něco podobného bude stavět.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Hrazdy

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 18.11.2013, 17:15

Milý Franto,

zajímavý nápad. Rád bych tento podnět s Vámi (mládežníky z Hrádku) projednal osobně. Nechtěli byste se zastavit na obci? Prozradil bych Vám, co obec chystá v příštích letech pro sportovně založenou mládež i pro další volnočasové aktivity mimo sportovní činnost. Mohli bychom podiskutovat o tom, jaké jsou Vaše konkrétní představy...

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Hrazdy

Autor: František Sikora Muž

Založeno: 19.11.2013, 10:35

Dobré dopoledne.
Ano,klidně bych se domluvil přišli bysme s pár lidma,jen mi dejte datum a čas nebo nějaké možné termíny. Děkuju.

Odpovědět na příspěvek