Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Miláčkové

Autor: občanka Žena

Založeno: 09.05.2012, 13:10
Odpovědí: 1

Tenhle problém zde zazněl už několikrát... ale bohužel na tohle jsou i dostupné papírové pytlíky krátké...prostě někteří lidé mají ve zvyku vypustit své miláčky ze zahrady volně do oběhu, aby si poběhali, vykonali potřebu a zase se vrátili zpátky. Proč by majitelům měli kálet na zahradu, když to mohou udělat jinde že ano. Ale řeč není jen o psech. Někteří takovýmto způsobem pasou slípky, vypustí je,ty se půl dne volně pasou,zajdou „na čumendu“ do cizích volně dostupných zahrad, a jelikož je to tvor rovněž chytrý, vždy trefí zpět domů. Jistě. Každému psík může někdy ze zahrady utéct, já mám ale na mysli ty,kteří zvířectvu sami ta vrátka otevřou, ať si jdou. Tak někteří ani žádná vrátka nemají, tak to mají úplně nejjednodušší.Nedávno jsem viděla v tv reportáž,že v jedné obci starosta zavedl vyhlášku, zkrátka zákaz pobíhání domácích zvířat po cizích soukromých pozemcích,pod pokutou.Možná to tamní lidi přimělo držet si své zvířectvo pěkně jen ve své zahradě, případně kdo oplocení neměl – tak si ho zajistit. Minulý týden jsem byla svědkem toho,že psík se rozhodl vykonat potřebu přímo uprostřed místní komunikace. Jelo auto,zastavilo, troubilo na něj ať uhne, ale milý psík nic, konal dál.A to pejsek měl na krku vzorně obojek i známku, a bydlel v baráčku hned vedle, který byl navíc řádně oplocen. No co na to říct? Žeby „starého psa novým kouskům nenaučíš....“?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Miláčkové

Autor: Táňa Podermanská Žena

Založeno: 24.06.2012, 17:59

Podle mne to není problém,ale je to o nás lidech a né o tom "miláčkovi".Volně běhajících psů je tu hodně a těm se nedivím,ale ti kteří mají toho svého drahouška na vodítku a nechají ho udělat hromádku kdekoliv ať se nad sebou zamyslí! Je problém vzít si sáček do kapsy a bobek vzít??
Víte co ,ale více než toto mi vadí "kobilinec na cestě" . Je nechuné sedět na zahradě a koukat jak si ulevuje kůň...

Odpovědět na příspěvek